Uçuş simülatörü için joystick ve home cockpit ilk adımı

O sigortalar buraya gelecek !!!

;D ;D ;D

Tamer Öztürk' Alıntı:
Sümer abi uçağın panelini yapan adam biraz daha fazla uğraşarak gerçeğini de yapar! samimiyim.Abi tam bir mühendis olmalıymışsın harcanıyorsun valla :D Eline sağlık abi gerçeğiyle arasında fark kalmamış. :)

Bak mantık şöyle işliyor: Mühendis olsam amatör olarak ameliyat yapabilir miydim? :D :D :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bak mantık şöyle işliyor: Mühendis olsam amatör olarak ameliyat yapabilir miydim? :D :D :D
Merak olunca herşey oluyormuş abi onu öğrendim. ;D Yapılacak o kadar çok iş var ki...Vakit olsa ben de öğreneceğim elektronik işini.Neyse, daha fazla konuyu dağıtmayalım.Sıradaki projeyi merak ediyorum abi.Kolay gelsin. :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
3D'de sigorta basan oldu da takmadık mı. :p

Hah bana bunlarla gelin işte, olmuş mu bari :D :D :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir zimpara/boya, cuk diye oturur yerine diye düşünüyorum :D :D :D

Basmış bileee...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Huhuuuu süperler :) eline sağlık Burak. Boyayala uğraşacağına direk siyah beyaz çift renkli basmak daha iyi sonuç verebilir...

Sümer abi, bunca yıllık pilotsun, hiç beyaz ışıkla aydınlatılan panel gördün mü GA uçaklarında, teessüf ediyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sümer Yamaner' Alıntı:
Gece uçuşları için aydınlatma gerekiyor.

ooowwwww gece uçuşu demek. :coolxf: Sümer abi kokpite kettle isteriz, kupalar bizden. :laugh:

Gece uçuşuda enteresan bir tecrübe oluyordur herhalde. :rolleyes: Simülatörde mangalda kül bırakmayız o ayrı. :eek:f:

Türker Akgün' Alıntı:
Gece uçuşuda enteresan bir tecrübe oluyordur herhalde. :rolleyes: Simülatörde mangalda kül bırakmayız o ayrı. :eek:f:

Öyle böyle değil, bambaşka birşey... anlatılmaz yaşanır [emoji12]

Sümer Abi konuyu yeni gördüm. Bende bu olaylara çok ilgi duymaya başladım senin birkaç videonu izledikten sonra. Macbook’a indirdim çok kapsamlı bir gpu’a sahip olmasada optimizasyonu gayet başarılı bir oyun. Görsel olarak tatmin etmesede ayrıca klavye ve mouse ikilisiyle tad alamasakta denemek isteyen insanlara yardımcı olmak istedim. Bilgisayarınızın sırf uçmak için çok iyi olmasına gerek yok. [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Özgür Evren Varol' Alıntı:
Huhuuuu süperler :) eline sağlık Burak. Boyayala uğraşacağına direk siyah beyaz çift renkli basmak daha iyi sonuç verebilir...

Hem iki renk basamıyorum, hem de elimde siyah filament yoktu maalesef.
Dolayısı ile bu seferlik böyle oldu ne yapalım :D

Abi eline sağlık çok başarılı bi çalışma olmuş, insanın içi gidiyor valla[emoji4]

Video da izlerken baya bi özendim doğrusu [emoji7]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi