UÇUŞLARA DEVAM

kemalcan

Çalışkan Uye
Herkese selamlar arkadaşlar kadir abi saolsun beni kırmadı hem ankaraya geldi hem pilotaj anlamında bana çok şey öğretti zamanını ayırdı kavga dövüş güzel bi buluşma yaptık :lollol: kendisine çok teşekkür ediyorum.
Videolar biraz karışık oldu çekimde sıkıntılar oldu idare eder yinede.

Selam arkadaşlar uçuşlara devam ediyoruz şans eseri birşeyin farkına vardım pilleri paralel boardda şarj ettiğim zaman 2 li 3 lü 4 lü helikopterden performans alamıyorum güç kaynağım fazla güçlü değil ondan kaynaklanabilir belki son yaptığım deneme uçuşunda pilleri tek şarj ettim performans muazzam şekilde arttı deneyimi olan arkadaşlar fikirlerini belirtirse sevinirim.

X7 UÇUŞU

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

X3 UÇUŞU

KADİR SARIYILDIZ KEMAL KATIRCI ANKARA BULUŞMASI

Videoları daha sonra izleyebileceğim ama kesin güzel ve faydalı bir buluşma olmuştur :thumbup:
Paylaşım için teşekkürler :saygilar:

Umarım keyif alırsın ibrahim hocam.
Benim açımdan faydalı olduğu kesin buluşmalar kesinlikle insanın pilotajını etkiliyo en önemlisi içimdeki korkuyu atmamda kadir abinin katkısı çok büyük giremeyeceğim hareketlere kadir abi sayesinde girdim ne kadar bana kızsada robotik tepkilerim için :D similatörde yaptığım hareketleri gerçek modele adapte etmek biraz zaman alabiliyo özellikle benim gibi maddiyattan dolayı uzun süre modelsiz kalıp similatör çalışınca biraz zorlandım birde 700 lük modelin sesine aışmak var tabi oda ayrı bi konu beğenen izleyen arkadaşlara teşekürler şimdiden.

Elinize sağlık .

Elinize sağlık Kemal.. Güzel buluşma olmuş...

Maşallah video üstüne video olmuş.
Paylaşım için teşekkürler, emeğinize sağlık :saygilar:

Kemal kardeşim elinize, emeğinize sağlık Kadirin uçuşlarını iyi bilirim birlikte uçma şansımız oldu güzel ve senkronize uçar. Kadirin yanında oluşu iki günde sana baya baya yaramış Kemalim.

İki gün daha birlikte sahaya giderseniz seni kim tutar acaba. Elinize kolunuza sağlık videolar için epey çaba sarf etmişsiniz. :thumbup: :bravo: :halay:

Kemalim nacizane olarak benimde bugün gerçekleştirdiğim bir uçuşumu paylaşmak isterim lakin peşin peşin söylemekte fayda görüyorum.

Biliyorsun ki ben modelimde Rescue olan bir ünite kullanmadığım için öncelikle harekete başladığım yerden çıkamıyorum ve temkinli uçmaya çalışıyorum.

Cemil ÖZMEN' Alıntı:
Kemalim nacizane olarak benimde bugün gerçekleştirdiğim bir uçuşumu paylaşmak isterim lakin peşin peşin söylemekte fayda görüyorum.

Biliyorsun ki ben modelimde Rescue olan bir ünite kullanmadığım için öncelikle harekete başladığım yerden çıkamıyorum ve temkinli uçmaya çalışıyorum.
:bravo: :halay: :thumbup: :saygilar:

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Elinize sağlık .

Ali bey teşekkür ederim.

Fatih Başaran' Alıntı:
Elinize sağlık Kemal.. Güzel buluşma olmuş...

Fatih abi teşekkür ederim beğenmene sevindim senide bekleriz bize iyi bi kameraman lazım :D bunlar çekebildiklerimiz :)

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Maşallah video üstüne video olmuş.
Paylaşım için teşekkürler, emeğinize sağlık :saygilar:

Şafak hocam saolun çekebildiklerimizi çektik bazen hafıza doldu çekim yarım kaldı düzgün bi kamera ile gitmek lazım bidahaki sefere inşallah.

Cemil ÖZMEN' Alıntı:

Cemil abi teşekkür ederim sizlerin sayesinde geliştiriyoruz kendimizi.
Senin uçuşlarını zaten anlatmaya gerek yok takipteyim devamlı belli şeyleri aşmışsınız siz biz daha çok yeniyiz.
Kadir abi saolsun pilotaj anlamında iki günde baya bi şey öğretti devamlı burada olsa neler olur daha kimbilir.
Rescue konusundada helikopter düz iken denedim fakat terteiken denemeye cesaret bulamadım yanlış bi harekette toparlayamam diye inşallah ilerleyen zamanlarda terstede çekcem rescueyi.
Rescue değişik bi konu yüksekte uçtuğunsürece çekip kurtarma ihtimali var ama benim gibi gözlerde sorun olunca yüksekte uçamıyosun ve rescue deneme şansın olmuyo 5 metrede rescueyi çekecek refleks zor.

Rescue için fazla yorum yapmak istemiyorum Kemal. Herzaman söylediğim gibi pilatajı geliştirmeye çalışmak bence çok daha güzel, çünkü model üzerinde mekanik bir arıza ya rescue pek birşey yapamaz fakat pilotaj kurtarır.

Cemil ÖZMEN' Alıntı:
Rescue için fazla yorum yapmak istemiyorum Kemal. Herzaman söylediğim gibi pilatajı geliştirmeye çalışmak bence çok daha güzel, çünkü model üzerinde mekanik bir arıza ya rescue pek birşey yapamaz fakat pilotaj kurtarır.
Resque denen şey nesquick gibi bişey mi? Yenilip içilebiliyor mu? O ne ki anlayamadım ben ;D ;D

Kadir SARIYILDIZ' Alıntı:
Resque denen şey nesquick gibi bişey mi? Yenilip içilebiliyor mu? O ne ki anlayamadım ben ;D ;D

Daha önce hiç kullanmadığım gerekte duymadığım için bilmiyorum Kadir hocam, bunu daha iyi kullananlar açıklaya bilir.

Kemalim hayirli olsun kirimsiz ucuslar dilerim INSALLAH
Baya gelistirmissin kendini hayran kaldim ucusuna ☺

Eyvallah kardeşim işten güçten vakit buldukça kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz sende inşalah gelirsin istediğin pilotaja yakın zamanda.