UKMUK tan görüntüler

Mordo Ortaşı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
21 Şubat 2016
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

UKMUK tan görüntüler

Tek kelime ile şahane abi bayıldım. :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler.

UKMUK tan görüntüler

Mordo abi öncelikle davetine teşekkür ederim. Bu hafta gelemedim ama inşallah en kısa zamanda gelicem.
Ukmuk hakikatten süper bi uçuş alanı ben ve mustafa da herhalde üye olucaz gibi ya bakalım artık.

UKMUK tan görüntüler

Elinize sağlık Mordo abi. Güzel görüntüler olmuş .uçuş alanına diyecek bişey yok. Mükemmel. [emoji106]

UKMUK tan görüntüler

Ortam şahane görünüyor Mordo abi :agreed: Paylaşım için teşekkürler...

Hep vitrin kısmını görürdük, mutfağa da giriş yapmışsın bu videoda :)

UKMUK tan görüntüler

Mordo abi ortam gerçekten çok güzel motorlu testere uçurmanıza şaşırmadım öyle güzel alanda o bile uçar ondan sonra hava indirme kuvvetleri ne bilim bilim kurgudan çıkmış DJI kumandası da çok güzeldi. bu güzel paylaşım için teşekkürler.

UKMUK tan görüntüler

Mordo Abim paylaşım için teşekkürler :saygilar:
kendimi sim programlarındaki sahalarda gibi hissettim, mükemmel bir yermiş, tadını çıkarmanız dileğiyle :thumbup:

UKMUK tan görüntüler

Arkadaşlar, bu ne? Hasetimden çatladım valla!...Üstelik benim gibi hala FM kumanda kullanan bile var.

Hepinize bol muhabbetli, kırımsız uçuşlar dilerim!

UKMUK tan görüntüler

Mordo abi süper bir video olmuş. :halay: :halay:

Ortam şahane ve gün geçtikçe imkanlar daha iyi olmaya devam ediyor gördüğüm kadarıyla. :thumbup:

Örneğin izlemeye gelen misafirler için fensli bir güvenli alan bile yapılmış. Bence şimdiden Türkiye'deki örnek bir tesislerden olmuş bile. :bravo:

Yalnız ortamda fazla uçak egemen bir ortam var gibi geldi bana, o pek hoşuma gitmedi. :lollol: :lol: :lol:

UKMUK tan görüntüler

Abi süpersin artık UKMUK görmek için gelmemize gerek kalmadı :lollol: :lol: Sayende tüm detayları görmüş olduk :laugh: ;D

Şaka bir yana gerçekten harika bir tesis ve harika imkanlar. O tarafta oturuyorum olsam, her zaman Ismail söylediğim üzere, kesinlikle üye olurdum :thumbup: En azından kışın üşüdüğünde ısınacak bir soba ve her daim sıcak çay keyfi var :)

UKMUK tan görüntüler

malasef uçak çok fazla ve heli ile aynı anda uçuyorlar.Bu durumda biz uçamıyoruz durumları çok fazla :mad: ama ortam güzel

UKMUK tan görüntüler

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
malasef uçak çok fazla ve heli ile aynı anda uçuyorlar.Bu durumda biz uçamıyoruz durumları çok fazla :mad: ama ortam güzel
İyi de belli bir sıra yok mu Özkan ?? Yani saat başları heliciler, xx:30 uçakcılar şeklinde...

UKMUK tan görüntüler

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İyi de belli bir sıra yok mu Özkan ?? Yani saat başları heliciler, xx:30 uçakcılar şeklinde...

yok abi ,şu an aktif 2 helici biziz geri kalan 40 küsür kişi uçak :'(