Unutulmaz Video Calismalarimiz :):)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Malum onumuz kis ve eskisi kadar ucuslar ne yazik ki olmayacak :embarras:

Hal boyle olunca hem eski calismalari hatirlamak hem de aramiza sonradan katilan arkadaslarla da paylasmak adina , zamaninda paylastigimiz eski ve ozel derleme videolarini bu baslik altinda hatirlayalim dedik :halay: :yuppi:

Sizler de var ise bu tur ozel calismalariniz ya da sizin icin ozel olan videolar bu baslik altinda yeniden paylasabilirsiniz :thumbup:

Ilk video benden gelsin :RCKolik:

Modelcilige basladigim ilk yilin sezon sonunda hazirladigimiz ozel bir derleme videosu :thumbup:

NOT: Lutfen HD seyrediniz. Bu videoyu derlemek tam 10 saatimi almisti :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Unutulmaz Video Calismalarimiz :):)

Mehmet abi elinize sağlık. Büyük prodüksiyon cidden. Merak Etme ama kış boyunca sizi videolarımızla ısıtmaya devam edicez.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ilk video benden gelsin :RCKolik:

Modelcilige basladigim ilk yilin sezon sonunda hazirladigimiz ozel bir derleme videosu [emoji106]

NOT: Lutfen HD seyrediniz. Bu videoyu derlemek tam 10 saatimi almisti :lol:

Elinize sağlık mehmet abi özellikle giriş kısmını çok beğendim. Süper olmuş.

Rc Kolik ailesinin Uçma aşkı dışında sanatsal yönü de muhteşem. Ellerinize sağlık Mehmet Abi. %p

Eline sağlık abi. :thumbup:

Ellerine sağlık mehmet bey,cidden her saniyesinde emek var...

Mehmet abi çok güzel olmuş ilk defa izledim bunu :thumbup: Biz bu hobiye başlama kararı aldığımızda etrafımızda başka bu hobiyi yapan yoktu malesef :( şimdi de burda uçakci çok yok 2-3 kişiyiz. Benim de böyle hatıra videom olsun isterdim :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Mehmet abi elinize sağlık. Büyük prodüksiyon cidden. Merak Etme ama kış boyunca sizi videolarımızla ısıtmaya devam edicez.
Tesekkurler Erhan :thumbup: Kis aylarinda Adana ekibinden beklentimiz cok yuksek zaten :halay:

Mesut Sert' Alıntı:
Elinize sağlık mehmet abi özellikle giriş kısmını çok beğendim. Süper olmuş.
Tesekkurler Mesut %p Video editleme isine girdigim zamanlara ait bir calisma. Madem giris kismini cok begendin, ilerleyen gunlerde yaptigim farkli 2-3 Intro daha var, onlari da paylasayim ;)

recai ikinci' Alıntı:
Rc Kolik ailesinin Uçma aşkı dışında sanatsal yönü de muhteşem. Ellerinize sağlık Mehmet Abi. %p
Yok be Recai nerede. Baktim iyi bir pilot olamayacagim, yani o kadar yetenek ben de yok :laugh: bari baska yonlerden de hobinden zevk alayim diye girdigim calisma bunlar :lol: :lollol:

Arda Erkan' Alıntı:
Eline sağlık abi. :thumbup:
Sagolasin Ardacim :halay:

murat kurdoğlu' Alıntı:
Ellerine sağlık mehmet bey,cidden her saniyesinde emek var...
Begendinize sevindim Murat Bey, Tesekkur ederim :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Mehmet abi çok güzel olmuş ilk defa izledim bunu :thumbup: Biz bu hobiye başlama kararı aldığımızda etrafımızda başka bu hobiyi yapan yoktu malesef :( şimdi de burda uçakci çok yok 2-3 kişiyiz. Benim de böyle hatıra videom olsun isterdim :)
Evet bu konuda sansli insanlardan birisiyim Kadir. Yasini dusunursek insallah ilerleyen gunlerde sen cok daha guzellerine sahip olacaksin, buna inaniyorum %p

Yozgat'daki Funfly katilma sansini elde eden kisilerden birisi olarak gerek izlerken gerekse de videosunu cekerken en cok zevk aldigim ucustu. Ozellikle canli muzik eşliğinde gercekten unutulmaz bir gece gecirmistik :thumbup:

NOT: Bu ucus degisik kisiler tarafindan video alindi. Kendim çektiğim icin soylemiyorum :laugh: ama bulundugum yer itibari ile bence en basarili cekim bu oldu :lol:

NOT: Ne yazik ki fark edilecegi uzere guvenlik onlemi sifirdi... :-\

Bu da gecenin bonus diyelim. Aslinda bayan figürunun on plana çıkarılması pek onayladigim bir sey degil ama neyse....

Valla değil mi , ne geceydi ama .... :D...Pilot tr'ye şükran borçluyum , hziran ayının sonları diye kandık meğer gece ne soğuk oluyormuş be yahu :eek:...O kamp çadırlarının battaniyeleri olmasa hakikaten donarak gidiyordum , hele Cahit kardeşimiz ne zorluk çekmişti unutamam.
Biz öyle soğuktan kırıtırken , Mesut usta kısa kol , içinde atlet olmadan incecik tişörtle dolaşıyordu ya ortalıklarda , :eek: ...meğer adam sahnedeki müzik grubunu görünce mi öyle oluverdi anlayamadıydım. :evil: :lol: :lol:

Aynen öyle Hakan. O akşam hanıma ne dua ettim ama, bana son anda "uzun kollu bir şeyler de al yanına" deyip zorla ince bir kazak aldırmıştı! Ne bilirim o kadar soğuk olacağını!

Mehmet bey bence de çok doğru bir video seçmişsiniz.Tareq'in gece uçuşu benim için de çok iyi bi anı oldu,uçuş da,müzik de süperdi...

Madem en son Tareq dedik oradan devam edelim :D

Bu sefer Tareq ile ilk tanistigimiz 2012 yilina gidelim ve Rapicon sponsorlugunda gerceklesen Hazerfende Funfly ucuslarindan derdigimiz ozel videoyu hatirlayalim :thumbup: