[Urun]: Align Trex 500X

adem taşcı' Alıntı:
Bugünlerde 500 size bi model toplamayı düşünen biri olarak süper bir konu eline sağlık :agreed:

Goblin630 sahibiymişsiniz, pil uyumundan dolayı 500 size düşünülebilir tabii :)

İlerde 700'e geçiş düşünülüyorsa şu anda 550 de düşünülebilir fakat kombo model artı birkaç takım pil çok daha masraflıya gelir... 500 o bakımdan mantıklı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim konu için teşekkürler. Gene 10 numara olmuş detaylar resimler videolar falan, ellerine sağlık :bravo:

Ben neden bilmiyorum ama 500 bana çok ara bi modelmiş gibi geliyor. 550 varken 500 almak ? Belki de etrafımızda kimsede yok diye öyledir. (Bildiğim gördüğüm tek 500 Mustafadaki :) )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamamen yaygınlıkla alakalı bi durum. Şu anda en yaygın model 700 boyutu, kullandığı en yaygın pil de 6s 5000mah çifti... Haliyle onun tekini kullanan 550 de ona paralel yayılıyor. Veya ilerde nasılsa 700 alacağım diyen biri öncelikle 550 alıyor...

Pili ortak kullanmak, maliyet açısından cazip geliyor ama eldeki pil sayısı kısıtlı ise çok da pratik bi kullanım sunmuyor. Ben mesela hiç aynı anda logo550+Max şeklinde çıkmadım araziye... Ya 380+Max tercih ettim ya 380+Logo550... Az sayıda olan pile bir de ortakçı model olunca güzel olmuyor, biri tercih ediliyor...

Dominator bir modelde neden kayış aktarma tercih edilmiş acaba ?