[Urun]: DJI Mavic PRO -> Phantom 4 & Karma Killer

Sedat Sarıgül

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Selamlar,

DJI bir bomba daha patlattı. Gerçekten bu sektörde çığır açıyor. Phantom un şeklini beğenmeyenlere Inspire 1 de çok büyük diyenlere al sana kardeşim 20cm lik quadcopter dedi. Phantom 4 ile aynı özelliklere sahip (hatta fazlası var).
Söylediklerine göre 27 dakika uçabiliyor. (Sabit 25km hızla). Hover süresi 21 dakika veee min 21 dakika uçuş imkanı veriyor.

Phantom 4 ve Inspire 1 den farklı olarak bu sefer menzil tam 7km! 7km canlı yayın yapabiliyor. 720p de değil! 1080p canlı yayın yapma özelliği var ve bu özelliği FPV headset ile de birleştirmişler... Kumandası yeniden tasarlanmış ve şık olmuş.
Tek pil ile toplam gidebileceği tek yönlü menzil 13km! Üzerinde 5 sensör mevcut, 35 km hızla giderken 15 m ötesinde nesneyi algılayıp durabiliyor....

Fiyat mı? Tek pilli paketi 1000$ PRO Combo olan modeli 1299 dolar... Cihaz gerçekten küçük, istediğin her yere katla koy... Rüzgar dayanıklılığı sanıyorum ki 7 knot...

Detaylar:

:saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

DJI ne zaman yeni bir ürün çıkarsa sevineyim mi, üzüleyim mi bilemiyorum :rolleyes: :rolleyes:

Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederiz Sedat :RCKolik:

Bu adamlar böyle yaptıkça kendi yaptığım drondan soğuyorum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi