[Urun]: Fastlad'de Goblin 380... 286,15$...

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Fiyat uygun geldi, paylaşmak istedim. Tabii kargo da var ve 2kg dan ağır olduğu için UPS ile gelecek. Yine de 900-950tl aralığında bir noktada kalır gibi duruyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Model iyi, sadece skid olayına alışmak lazım. Emanet olunca insan iki kere düşünüyor indirirken :laugh:

Fiyat uygun geldi falan, yemezler ;D

Sen niyeti bozmuşsun Rasim, ben sana söyleyeyim...

Ahahahah :D Şuraya yazıyorum, para verip alacağım son marka :) Hediye gelirse bilemem...

Seven arkadaşlar çok diye paylaşayım dedim, ciddi bir indirim çünkü 10-20 dolar değil.

Niyet bozulmaz mı , 300 liraya yakın indirim , almayacak adamı bile düşündürüyor , :evil: :D

Hem de paller dahil bu fiyata :eek: :eek: Hemen bir tane Sarı- Lacivert sipariş geçiyorum akşama :D

Valla dusunmedim degil ama tiger in yedek parca fiyatlarina kiyasla bu model adami batirir,
Yani benim gibi acemiyi batirir :RCKolik:

Yanına bir de SPIRIT şart tabii :) Kırım sayısını düşürmek gerek... Yoksa boyutuna göre adamı süründürür :D

Rasim bana kalırsa bu kaçırılacak bir fırsat değil , ekonomik durumu yeterli olan , (iyi olan demiyorum dikkat et) , hemen bastırsın bir tane , olmadı ilerde satarsın abi , ne kaybedersin.Spirit de var , parçanın pahalı olmasına bakmayın , kim kaç kere kırdı şimdiye kadar da, ne kadar masraf yaptı...Ömürlük model valla , ahh gücüm olsa hiç düşünmem , en performanslı 3D canavarı , ve en ekonomik sınıf (380 sınıfı olarak,daha büyük sınıflara nazaran aynı performans) insan buna gece sarılıpta yatar bu fiyata be..... :D

Arkadaşlar goblin 380 bu sinifda rakipsiz bir helikopter bence imkan olsa hemen alırım bende.

380 pal çeviren başka model yok sanırım :laugh: harbiden rakipsiz :D

Valla rakipsiz Rasim , yiğidi öldürelim hakkı geçmesin , düşünsene , Eşkişehir'de bir ilk , üstelik Yozgat'a da el bagajında götürebilecek kadar pratik...Üfff....Şunun asaletine bir bakar mısınız lütfen......

Gezmede , tatilde ve ufak kaçamaklarda bile yanına alınabilecek bu boyutlarda son derece şık ve muazzam keyifli uçuş performansı veren bir helikopter. Ben böyle bir sınıfa son derece ihtiyaç duyuyorum şahsen.Yanımda simulatör taşımaktansa bu tarz bir heli taşımayı tercih ederim.Bana göre 500 sınıfı dahil olmak üzere yerine tercih edeceğim bir helikopter kesinlikle yok.

Bende goblin veya speed fanı değilim ama bu helikopter bu zamana kadar en beğendiğim tasarımlardan birisi..Renklere diyecek söz yok zaten feneriuma koysak bile satar.

Herkes konuşuyor icraat yok. Goblincilere - 1 yazdım. :laugh:

Şunu mikadoya yapacak ki :rolleyes: Cepte olmasa da taksidi döşerim :D