[Urun]: Futaba 14SG kutu incelemesi - unboxing

pasa06

Uye
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere forumda '' yeni kumanda seçimiyle ilgili fikirleriniz '' konu başlığı altında küçük bir anket de eklenerek değerli yorumlarınızı almış, anket lideri spektrum DX9 'da karar kılmıştım.

Ancak DX9'u temin etmek benim açımdan sıkıntılı olacağından yaklaşık iki aylık araştırmanın sonunda tercihim futaba 14sg oldu. 12- 13 gün içerisinde ürünü teslim alıp küçük bir inceleme videosu hazırladım, umarım beğenirsiniz.

İyi seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yüksek çözünürlükle izleyebilirsiniz, eminim ki bir çok hatam olmuştur sürç -i lisan ettiysem affola.

Ömer Bey elinize sağlık, çok güzel bir kutu inceleme olmuş %p Video da konuya ne kadar hakim olduğunuz ve öncesinde ne kadar detaylı bir araştırma yaptığınız belli oluyor :bravo:
Güzel günlerde, kırımsız uçuşlarda kullanmak nasip olur inşallah :)

Bu kutu videolarını çok seviyorum. İzlerken sanki kutuyu ben açıyormuş gibi hissediyorum :)

Video hazırlama kısmı ile ilgili olarak da : Bizler netice de profesyonel değiliz. Beğendiğimiz bir şeyi emek çekip video çekiyoruz ve arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz. bunun için de baen epey bir zaman ayırlamamız gerekiyor. Bence esas olan da bu. Kaldı ki muhtemelen ilk videonuz ama gayet başarılı ;)

NOT: Konuyu kaynak olarak hemen "Kumanda INDEKS sayfamıza ilave edelim :thumbup:

Ömer bey
güzel bir video olmuş elinize sağlık
kırımsız günlerde kullanırsınız inşallah.

Kutu açma videolarini ben de çok severim. Özellikle aynı ürünü almak isteyenler için bulunmaz nimet.

Kumandanin bir yönünü sevmedim . Açılıştaki alarmı, benim üniversite okurken kullandığım çalar saatin alarmı ile aynı.

Hayırlı olsun güle güle kullanın emek verip video çekip bizimle paylaşmışsınız bu yeter de artar bile. :saygilar:

Netice de oskara aday olmayacağız bilgi paylaşımı yapacağız buraya her konulan video mutlaka birinin işine yarar :thumbup:

Ellerinize sağlık Ömer Bey , , gerçekten güzel bir kumanda , her modelcinin hayalini süsleyen bir kalite... hayırlı uğurlu olsun , güzel günlerde kullanın :saygilar:

Ynt: [Urun]: Futaba 14SG kutu incelemesi - unboxing

Hayırlı olsun ömer bey. Güzel bir kutu açma videosu hazırlamışsınız Teşekkürler

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ömer Bey elinize sağlık, çok güzel bir kutu inceleme olmuş %p Video da konuya ne kadar hakim olduğunuz ve öncesinde ne kadar detaylı bir araştırma yaptığınız belli oluyor :bravo:
Güzel günlerde, kırımsız uçuşlarda kullanmak nasip olur inşallah :)

Bu kutu videolarını çok seviyorum. İzlerken sanki kutuyu ben açıyormuş gibi hissediyorum :)

Video hazırlama kısmı ile ilgili olarak da : Bizler netice de profesyonel değiliz. Beğendiğimiz bir şeyi emek çekip video çekiyoruz ve arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz. bunun için de baen epey bir zaman ayırlamamız gerekiyor. Bence esas olan da bu. Kaldı ki muhtemelen ilk videonuz ama gayet başarılı ;)

NOT: Konuyu kaynak olarak hemen "Kumanda INDEKS sayfamıza ilave edelim :thumbup:
Mehmet abi güzel yorumların için teşekkür ederim , video çektiğim gün dahil yaklaşık bir haftadır yorgan döşek yatıyorum :) hep aklımdaydı, söz vermiştim bir kere yapmasak olmazdı

Cahit Kaş' Alıntı:
Kutu açma videolarini ben de çok severim. Özellikle aynı ürünü almak isteyenler için bulunmaz nimet.

Kumandanin bir yönünü sevmedim . Açılıştaki alarmı, benim üniversite okurken kullandığım çalar saatin alarmı ile aynı.
teşekkürler, o yine iyiymiş ben casio saate benzetmiştim. Ama bugün uçuşta pilin azaldığını titreşimle bildirmesiyle gönlümü aldı kumanda :)

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Hayırlı olsun güle güle kullanın emek verip video çekip bizimle paylaşmışsınız bu yeter de artar bile. :saygilar:

Netice de oskara aday olmayacağız bilgi paylaşımı yapacağız buraya her konulan video mutlaka birinin işine yarar :thumbup:
teşekkürler, elimden geldiğince anlatmaya çalıştım, dediğiniz gibi umarım faydalı olur.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ellerinize sağlık Ömer Bey , , gerçekten güzel bir kumanda , her modelcinin hayalini süsleyen bir kalite... hayırlı uğurlu olsun , güzel günlerde kullanın :saygilar:
Teşekkürler, daha iyileri sizlerin olur inşallah, eski kumandam yüzünden iki uçak kırınca -kötü komşu adamı ev sahibi yapar- misali aldık kumandamızı. :)

Ynt: [Urun]: Futaba 14SG kutu incelemesi - unboxing

akan tekin' Alıntı:
Hayırlı olsun ömer bey. Güzel bir kutu açma videosu hazırlamışsınız Teşekkürler

Teşekkür ederim , aslında daha kapsamlı bir video olacaktı ama sesimden de anlaşılıyordur hasta yatağımdan kalkıp çektik videoyu, yine de beğendiyseniz sevindim.

Ömer bey elinize sağlık. :bravo:

Öncelikle geçmiş olsun, valla söylemeseniz ben sesinizde bir problem var diye düşünmezdim. Gayet iyi bir diksiyonunuz var bence.
Ayrıca videoyu gerçekten keyifle izledim ve çokta başarılı bir unboxing videosu olduğunu düşünüyorum. %p Teşekkürler, inşallah daha nice videolarını izleriz. :)

Ergonomi ve teknik özelliklerle ilgili beklentiler görecelidir ama uzun yılların Futaba kullanıcısı olarak güvenilirlik ve kalite olarak hiçbir zaman pişman olmayacağınızı düşünüyorum. ;)

Tekrar güle güle kullanın. :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Ömer bey elinize sağlık. :bravo:

Öncelikle geçmiş olsun, valla söylemeseniz ben sesinizde bir problem var diye düşünmezdim. Gayet iyi bir diksiyonunuz var bence.
Ayrıca videoyu gerçekten keyifle izledim ve çokta başarılı bir unboxing videosu olduğunu düşünüyorum. %p Teşekkürler, inşallah daha nice videolarını izleriz. :)

Ergonomi ve teknik özelliklerle ilgili beklentiler görecelidir ama uzun yılların Futaba kullanıcısı olarak güvenilirlik ve kalite olarak hiçbir zaman pişman olmayacağınızı düşünüyorum. ;)

Tekrar güle güle kullanın. :saygilar

Teşekkür ederim Türker bey; saygılar bizden, umarım faydalı olur.