[Urun]: GAUİ R5 SPEED ve Elektronik Konfigürasyonum :))

[Urun]: GAUİ R5 SPEED ve Elektronik Konfigürasyonum :laugh:

Mustafa Güney' Alıntı:
Hayırlı olsun Mesut.... Merak ettiğim bişey vardı: Knife edge yaparken o kuyruk fin hareketini otomatik mi yapıyor(mix filan anlamında) yoksa kumandadan bi komut mu atanıyor?

Teşekkür ederim.Knife edge yapmak için Dikey fin manuel olarak ayarlanıyor.İnceledim Yozgatta.Bizzat sordum bu soruyu. :thumbup:

Cahit Kaş' Alıntı:
Hayırlı olsun Mesut. Adanaya gelirmiyim bilemiyorum şu an ama inşallah görmek nasip olur

Teşekkür Ederim Cahit.Valla gelirsen çok mutlu oluruz Adana ya. Model yetişir inşallah. Kit almadım daha. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut hayırlı uğurlu olsun. :thumbup: Dediğin gibi modelle Yozgat'ta müşerref olma şansı bulduk bir çoğumuz, Allah sahibine bağışlasın dedik içimizden seni kastederek. :laugh: Elektronikte muazzam olmuş bence, radar cezalarına iyi bir bütçe hazırlaman gerekicek. :lollol: :lollol:

Pallerin hiç yer görmesin. :RCKolik:

Teşekkür Ederim Türker abi.Allah inşallah Sahibine bağışlar. :thumbup:. Elektronik biraz cebimi yaktı ama sonuçta her zaman kullanılabilecek elektronik olduğu için yatırım olmuş oldu. :yuppi:
Radar beni yakalarsa da durduramaz heralde :halay: :halay:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Yeni nodelin hayırlı olsun abi :saygilar:
Elektronikler on numara.
Kazasiz belasiz kirimsiz hizlar diliyorum :RCKolik:

Teşekkür Ederim İbrahim.En güzelleri senin olur inşallah kardeşim. :RCKolik:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi hayırlı uğurlu olsun, efsane bir makina geliyor bu konuda belli olduğu gibi, maiden uçuşunu merakla bekliyoruz :saygilar:

Teşekkür ederim Kağan. Biraz efsane olsun dedim bende senin gibi :lollol: :lollol:.Valla bende çok merak ediyorum modeli bakalım, İnşallah selametle gelsinde. :RCKolik: