[Urun]: GOBLİN 380 Ve Seçtiğim Elektronik Donanımlar

Boyle bir modele bence boyle bir canta sart arkadaslar :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

aynen abi al çık evden misali. almak şart oldu.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada model piyasaya henuz dun cikti ve Bugun Adana ekibinin elinde :eek: Adana ekibinin hizina yetismek mumkun degil. Nazar değmesin arkadaslar, masallahiniz var :bravo: :halay:
Goblin fabrikasını Adana'ya kurdu bilmiyor muydun abi, fabrikadan halka durumu. :lollol: :lol: :lol:

evet bazıları gizliden gizliye heliyi toplamaya başladı. baksana ses soluk çıkmıyor.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
evet bazıları gizliden gizliye heliyi toplamaya başladı. baksana ses soluk çıkmıyor.
Acaba yarin Adana semalarinda yeni bir MAIDEN olacak mi ??

Gizli gizli .pusuya yatmış kuruyorum.[emoji1] [emoji1] [emoji1] .380 i.
Bu çantadan da kesin almak lazım. Çok güzel ve kullanışlı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Acaba yarin Adana semalarinda yeni bir MAIDEN olacak mi ??
Valla istesem olurdu maiden mehmet abi. Ama şimdi ayıp olur diye ucmadim ağırdan aldım. Şimdi biri uçar biri bakar [emoji1] [emoji1]

Mesut Sert' Alıntı:
Valla istesem olurdu maiden mehmet abi. Ama şimdi ayıp olur diye ucmadim ağırdan aldım. Şimdi biri uçar biri bakar [emoji1] [emoji1]
Kesinlikle Mesut kardesim, sana yakisani yapmissin :bravo: :thumbup:

Canta konusuna gelirsek, kesinlikle sart. 380 tamamlayan guzel bir aksesuar olmus ;)

:saygilar: Mesut bey herşey güzel görünüyor, ikon tercihinizde yerinde ,güle güle kullanın ,palleri yere değmesin ,maiden uçuşunuda merakla bekliyoruz. :RCKolik:

:saygilar: bende ilk fırsatta 380 toplıyacağım ,çanta bagajda ,fırsatını buldummu çakacağım, pratik olacak yani, 700 ve 380 sadece 2 model ,baba oğul gibi,
ağır takılmak istersem 700 ,sert takılacaksam ,tabanca belimde 380 tabancam olacak ,düşünme bitti ,hareket zamanı,,,,, :RCKolik: