[Urun]: HK450 Pro DFC 6S

Bende bir süre önce bu heliyi incelemiştim. Parça kalitesi filan baya güzel geldi yurt dışı forumlarda var. Direk kit olarak klone dominator.

Gartt 450 :laugh: Aliexpress de satışı mevcut. :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda Erkan' Alıntı:
Bende bir süre önce bu heliyi incelemiştim. Parça kalitesi filan baya güzel geldi yurt dışı forumlarda var. Direk kit olarak klone dominator.

Gartt 450 :laugh: Aliexpress de satışı mevcut. :thumbup:

Arda ben bu kiti ebay de görmüştüm, ancak HK450 için çok yedeğim vardı , riske atmadım ben de ;)

Kağan Kazancı' Alıntı:
Arda ben bu kiti ebay de görmüştüm, ancak HK450 için çok yedeğim vardı , riske atmadım ben de ;)

En iyisini yapmışsın. Hk daha mantıklı gözüküyor zaten.Yedek olanağı konusunda. :thumbup:

Tekrar hayırlı olsun. Uçuş videolarını merakla bekliyorum.

Ayrıca kuyrukta nasıl bir sıkıntı yaşadın ? Bende ilk defa kbar kullanıyorum. Rüzgarlı alanda hafif bir salınım var kuyruğu çok iyi tutuyor o konuda sıkıntı yok.Gainlerle oynamam durumu değiştirmiyor.

Arda Erkan' Alıntı:
En iyisini yapmışsın. Hk daha mantıklı gözüküyor zaten.Yedek olanağı konusunda. :thumbup:

Tekrar hayırlı olsun. Uçuş videolarını merakla bekliyorum.

Ayrıca kuyrukta nasıl bir sıkıntı yaşadın ? Bende ilk defa kbar kullanıyorum. Rüzgarlı alanda hafif bir salınım var kuyruğu çok iyi tutuyor o konuda sıkıntı yok.Gainlerle oynamam durumu değiştirmiyor.
Biraz yüksek pitch kullanmıştım 15 derece gibi :lollol: sonra kıstın şuan 13 derece. Kbarda p gain ve i ayarı beastx den biraz farklı olduğu için çok fazla deneme yaptım, en sonunda tork precompensation u 45 civarı yaptım gainleri de uçuş videosuyla yazarım, şimdi dümdüz inip çıkıyor pitch pumplarda, full ani pitch verince de baya iyi kaçıyor. :halay:
Tork precomp olmasan gaini çok artırmak gerekti, bu da daha sonra titreme yaptı, en son iyiydi, haftasonu gelsin bakalım bi :)