[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygulamalar

[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygulamalar

Rasim Öztürk' Alıntı:
Malı bütün hatları ile ortaya koyduk... Hoşuna giden alır, gitmeyen almaz :saygilar:
Saka bir yana vbar heli için doğru karar ve bu yıl kullanıcıların artacağı kesin.araştırmaların ve paylaşımların için teşekkürler Rasim

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 modelimde Vbar 5.3 Pro kullanıyorum , çok memnunum. Yeni modelim olsa ona da büyük ihtimal Vbar takarım. İstediğim ayarlarıda oturttum , şimdi tadından yenmiyor :evil:

Doğukan Ocak' Alıntı:
2 modelimde Vbar 5.3 Pro kullanıyorum , çok memnunum. Yeni modelim olsa ona da büyük ihtimal Vbar takarım. İstediğim ayarlarıda oturttum , şimdi tadından yenmiyor :evil:
Eski VBar larda sorun yok Dogukan ;) Yeni NEO larda throttle curve olmamasi ve eski Vbar larda olan ama degisen BANK ve iptal olan Tail Gain kanali azicik sikinti cikariyor, ozellikle model kucuk ve uzerinde ayri bir BEC yok ise :laugh:

Ne kadar eziyet oldugunu paylasmak icin bugun yaptimiz NEO+ Gaui X3 maiden ozellikle videoya cektik ;D

ROTORLIVE'de tanıtılan Alimunyum kasalı versiyonun fiyatını görünce biraz şaşırmadım değil :eek: :rolleyes:

Fiyat : $1.400

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

En güzeli yeni çıkan stiker ile yola devam etmek bence ;)

Demek ki aluminyum kasanin hem hammadde, hem iscilik ilave maliyeti az buz degil abi. Jeti'nin de fiyatini daha makul buldum simdi bu acidan dusununce :)

V911 in kumandasına benziyor çok çirkin [emoji16]

Rasim abi kızma ha[emoji4]

Şimdi Avrupa fiyatını beklemek lazım, Amerika hep biraz fazla oluyor.

Bir de sıradan satellite veya transmitter only olarak değil, "vbasic" ile geliyor. Onu da Vlink neo ya yükseltmek mümkün bildiğimiz gibi, konusu var forumda :)

Bi buluşmada fonksiyonel olarak da göstermek isterim kumandayı Ali, v911 kumandasına göre çok farkları var :)

En basitinden, vay be işte bu denilen yenilikleri ben bir yılı aşkın zamandır kullanıyorum. Tamam vbar neo ya bağımlı olmak masraflı ama o masrafa girdim ve kullanıyorum yani :D

Yine de alüminyum kasa boş iş, mevcut hali gayet kullanışlı... Belki kırmızı sticker yaparım zamanla..

Yeşilli Vbar Control çok hoşuma gitti. %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adana buluşmasında Rasim in kumandasına fiziksel inceledim ve stick hissiyati ve tutuşu ne dx8 gibi ne vltoys gibi kalitesi bence tartışılmaz.
Tabi dx9 futaba 14sg gibi kumandalar la bir yanyana degerlendirmek lazım.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir sonraki kumandam kesinlikle vbc olacak inşallah, en yakın zamanda bir buluşmada Rasimi yakalayabilirsem :laugh: hem inceleyip hemde biraz daha fazla bilgi alacağım :saygilar:

Hikaye 3 yıl önce başlamıştı...

Vbar Control ilk parti üretiminden bir kare...

Benim hikayem de 1.5 yıl önce başlamıştı kendisiyle, çok da memnun kullandım bugüne kadar. Hayatı çok kolaylaştırıyor, ayar tembeli oldum :laugh:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun Rasim bey güle güle kullan inşallah bizlerede nasip olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi