[Urun]: Mini Fu-bar V5.3.4 3-axis Flybarless Helicopter Control System

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu Çinliler yerinde durmuyor gene bir FBL ünite çıkarmışlar. Sanırım V-BAR'ın klonu onu andırıyor. İsmi de dalga geçer gibi FU-BAR :)

Mini FU-BAR V5.3.4 3-Axis Flybarless Helicopter Control System

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu çinlilerle yarışmak mümkün değil. Gün geçmiyor ki her gün bir şeyi kopyalamasınlar :lol:

Ama bu ve bundan 1 hafta önce çıkan Uniteler fiyat olarak Tarot ile aynı. Bence insanların bunları denemesi için daha düşük fiyat ile piyasa çıkmaları gerekiyor. Aksi halde ben olsam Tarot gibi kendini ispatlamış bir klone var iken niye aynı fiyata risk alayım ki :D

Bu arada paylaşım için teşekkürler Berkay %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu çinlilerle yarışmak mümkün değil. Gün geçmiyor ki her gün bir şeyi kopyalamasınlar :lol:

Ama bu ve bundan 1 hafta önce çıkan Uniteler fiyat olarak Tarot ile aynı. Bence insanların bunları denemesi için daha düşük fiyat ile piyasa çıkmaları gerekiyor. Aksi halde ben olsam Tarot gibi kendini ispatlamış bir klone var iken niye aynı fiyata risk alayım ki :D

Bu arada paylaşım için teşekkürler Berkay %p
Evet abi haklısın Tarot varken bunlar alınmaz :)

Ynt: [Urun]: Mini Fu-bar V5.3.4 3-axis Flybarless Helicopter Control System

Tarot zyx v4.01 kullanıyorum trex600 de inanılmaz işler yapıyor. Accayip memnunum, kurulumda ayar yaptım ve gainler hariç bidaha dokunmadım alete :) tarotu modele ilk taktım ve bikaç hafta uçtum, sonra 4.01 çıktı. Update ederken farkettim meğer ben piyasaya ilk çıktığı versiyon v1.0 ile uçuyormuşum :D buna rağmen sorun yaşatmamıştı :) tarot varken bunlar yeni bi macera olur ancak

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: [Urun]: Mini Fu-bar V5.3.4 3-axis Flybarless Helicopter Control System

Mesut AKIN' Alıntı:
Tarot zyx v4.01 kullanıyorum trex600 de inanılmaz işler yapıyor. ....
Arkadaşlar için belki de vurgulamamda fayda var.

Şahsen Flybarless helim hiç olmadı :embarras: Tarot ile ilgili fikirlerim tamamen Mesut üstad ve ClubRC üyelerinden kullanan ve memnun olan arkadaşlardan alıntıdır. :)

Onların referansı benim için her zaman yeterli olduğu için, kendi tecrübemmiş gibi yazıyorum bazen :laugh:

Üstad, Tarot kullanıcı olarak 1. ağızdan deneyimlerini bizlerle paylaştığın için de ayrıca teşekkürler :thumbup: