[Urun]: SAB Mini Comet İncelemesi

Operler abi, isin icine karbon girerse, boyama isi girerse, dogru orantiyla bize de girer... Operler :D

Adamlar gerçekten inovasyonu seviyorlar. %p

SAB sonuna kadar haklı bir yer buluyor kendine bu piyasada bence. :bravo:

Sadece kozmatik bir farklılık olduğunu düşünüyordum fakat bir mühendislik farkı da varmış fireball'la arasında...

Özellikle modelin görselliği ve inovasyonunu uçuş performansı kadar önemli olarak kabul eden benim gibi kişiler için güzel bir model. Videoda da bahsedildiği gibi büyük comet ile birebir aynı çizgilere sahip olması 1600 dolar vermeden bir comet sahibi olabilme imkanı da cezbedici :D

Gönül diyor sardır oradan 1 tane Fireball, 1 tane Mini Comet :laugh: ;D

Üstadlar bu mini cometle goblin 380liğin farkları neler. Yada firebalın kısaca özetleme şansı olan var mı?

Ali Haydar GÖK' Alıntı:
Üstadlar bu mini cometle goblin 380liğin farkları neler. Yada firebalın kısaca özetleme şansı olan var mı?
Mini Comet ile Fireball dış görünüş hariç birebir aynı. 380 ise bu ikisinden daha büyük bir model. Her üçü de her hareketi yapabiliyor yani uçuş performansları arasında ciddi bir fark yok.

Olayı senin açından bakacak olursak, ilk model olacağını düşünürsek illa ki Kırım yaşayacaksın. Burada seni yedek parça fiyatı olarak en az üzecek model fireball. Diğerlerinin Canoy ve kuyrukları bile ciddi para.

Fireball güzel bir antrenman modeli ama Yen'i başlayan birisi için ne kadar uygun bilemedim. Çünkü model henüz çok yeni.

Yerinde olsam forum üzerinden temiz bir Trex 450 sınıfı bir model alıp, onunla acemiliği atmaya çalışırdım. Bunu önerirken öğrenci olman ve kısıtlı bütçe durumlarını da dikkate alıyorum. Yoksa diğer modeller ile de öğrenilmez değil elbette ki :D

Not: Model büyüdükçe uçurması kolaylaşır ama Kırım maliyeti artar. Fireball Trex 450 küçük bir model. Aslında en güzeli 500 ve üzeri modeller ama Kırım maliyeti nedeniyle bütçe sınırı olan arkadaşlara genel de 450 sınıfı model oneririz. Bu Araba 450 sinıfı derken Trex 450 bahsediyoruz. 450 sınıfı olmasına rağmen 325 mm pal çevirir. Align böyle saçma bir sınıflandırması var. Goblin 380, Align 450 büyük bir model olup, 380 mm pal çevirir.

Çok teşekkür ediyorum abi yaptığın açıklamalar için. :)

Süper olmuş görsellik katmak iyi fikir bravo sab.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sab bu isi yanı reklam kismini da cok iyi beceriyor valla. Adamlar satmak icin her şeyi yapıyorlar, helal olsun diyorum ve keyifle izliyorum :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ilker hocam son durum nedir ? Geldi mi yeni ufaklık ?

Normalde "One-Way" olmadığı için AutoRotation (Oto Rotasyon) yapamaması gereken Mini Comet, bakalım Boby Watts deneyince ne yapmış :rolleyes: :islik:

Oto denemesi 02:20 sonra başlıyor

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker Sönmez' Alıntı:
Piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık bir ay sonra , dün itibariyle stoklara geldi , yolladılar :)
Geç olsun da güç olmasın demişler :D :hoppa: