[Urun]: spirit Yeni güncelleme 2.2.0

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Spirit sistem hiç durmuyor, yeni bir güncelleme daha çıkarmış, Versiyon 2.2.0 bir çok değişiklik var, Google tercüme yaptım, birazda anladığım kadar düzenledim, buyrun değişiklikler. Hata varsa Affola

Sürüm 2.2.0 çıktı!

Birçok yeni özellik ve iyileştirme getiriyor:

Yeni OpenTX (FrSky) entegrasyonu:

-JETI Dupleks entegrasyonuna benzer şekilde OpenTX tabanlı vericilerle tam entegrasyon.
-Bilgisayar hiç ihtiyaç duyulmaz!
-Her yerde ve her zaman doğrudan radyonuzda yapılandırın.
-Farklı alıcı protokolleriyle çalışır - PWM, PPM, S-BUS.
-FrSky Taranis ve Horus vericilerine destek.
-NOT: OpenTX 2.2 gereklidir - ertesi günlerde kullanıma sunulacaktır (Henüz piyasaya sunulmamıştır).

Bunun olmasını sağlayan RCStudio için çok teşekkürler.
Daha fazla bilgi için lütfen kontrol edin OpenTX entegrasyon kılavuzu .

JETI Dubleks Entegrasyonu:
-Kanal Haritalamasının tam yapılandırması için destek.
-Özel fonksiyonların konfigürasyonu için destek.
-Programlama için destek Hatasız.
-Telemetri Vibrasyon değeri, çıktıların Titreşim Analizi ile karşılaştırılabilmesi için hesaplanır.

Governor iyileştirmeleri:
-Gelişmiş / Uzman penceresindeki değişken Otomatik Yönlendirme kurtarma ayarları için destek.
-RPM sinyali temiz olmadığında biriktirme prosedürünün optimizasyonu.
-Biriktirme sırasında "RPM Algılayıcı verileri kayboldu" olayı günlüğe kaydedilmedi.
-Autorotation Kurtarma ve Banka Anahtarlamasında da "Governor activate" olayı kaydedildi.
-Otomatik Yönlendirme Kurtarma etkinleşmesinde çok hızlı tepki veren ESC'ler için sabit tekme.
-Şiddetli biriktirmeyi önlemek için TC ( demiş Thottrol kanalı olabilir) % 50'nin altında olduğunda gaz çıkışı yumuşatılır.
-İstenen RPM'yi doğru bir şekilde elde edebilmek için Otomatik Yönlendirme Kurtarma işlemi yeniden yapıldı.

spirit ve spirit siyah için Optimalizasyonlar:

-Kod,ile gain persormansında % 7'lik bir artışı elde etmek üzere optimize edildi.
-Kurtarma ve Dengeleme modlarının gelişmiş hassasiyeti.
-Uçuş özellikleri ve Spirit Pro'ya yakın hassasiyet.
NOT: Gyro gain değerini azaltmak gerekebilir (% 5-10).

Yazılım geliştirmeleri:
-Wifi-Link modülü ile bağlantı istikrarı geliştirildi.
-Kurulum Sihirbazında varsayılan profil güncelleştirildi.
-Fabrika Ayarları değerleri güncellendi (Rudder Delay varsayılan olarak :coolxf:.
-Windows sürümü optimize edilmiş performansı ve azaltılmış boyutu% 30 oranında artırdı.

Önceki sürümden güncelleme yaptıktan sonra herhangi bir ayar değiştirmeniz gerekmez.
Daha küçük Spirit birimleri için Gyro Kazancının yalnızca küçük bir düşüşe ihtiyacı olabilir.

Güncelleştirme Spirit birimi Wifi-Link ve Jeti Entegrasyon bizim mevcuttur Download bölümünde .

Spirit kullanıcılara hayırlı olsun %p Özellikle Frsky entegrasyonu güzel olmuş ;) Bilgilendirme için teşekkür ederiz Mustafa :RCKolik:

Mustafa paylaşım için teşekkürler kardeşim :saygilar:
Müsait bir zamanda bakalım ;)

Paylaşım için teşekkürler, bu spirit in hızına yetişmek zor iş yazılana göre değişiklik yapmaya gerek yok diyor ama ayarları en baştan kontrol etmeden uçmak akıl karı mıdır bilemedim :)

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler, bu spirit in hızına yetişmek zor iş yazılana göre değişiklik yapmaya gerek yok diyor ama ayarları en baştan kontrol etmeden uçmak akıl karı mıdır bilemedim :)
Ben en son güncellemede ayar Yedekleri ni aldım ama güncelleme yaptığımda ayarlar aynen duruyordu, ve tabi test uçuşları kontrol uçuşları yaptım ama hiç bir değişiklik olmamıştı, bu konuda ayar değiştirme gerek olmadığını düşünüyorum ama illaki test ve yerde kontroller yapıp öyle uçmak gerek.

Eline sağlık Mustafa, böyle güzel konular görmek içimizi açıyor. :thumbup:

Eski bir spirit sahibi olarak cok sevindim. Mustafa hocam eline saglik

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi