[Urun]: Wireless 9 in 1 Simulator Adapter - Hobbyking

bende realflıght ve wıre secılı ıken run phoenıx ten calıstırıyorum sonra sım calısır durumdayken wıres ve phoenıx e alıp usb yı cıkar tak yapınca gelıyor

Semih Gedik' Alıntı:
bende realflıght ve wıre secılı ıken run phoenıx ten calıstırıyorum sonra sım calısır durumdayken wıres ve phoenıx e alıp usb yı cıkar tak yapınca gelıyor
ben hiç birinde çalıştıramadım

Tafsiyem su olabilir baska bir sim ile denemeniz yada baska bilgisayarda sim kurup orada calistirmayi deneyip teyit etmenizdir arizami yoksa bilgisayardan kaynakli bir durum olup olmadigini baska turlu anlayamazsiniz

Semih Gedik' Alıntı:
Tafsiyem su olabilir baska bir sim ile denemeniz yada baska bilgisayarda sim kurup orada calistirmayi deneyip teyit etmenizdir arizami yoksa bilgisayardan kaynakli bir durum olup olmadigini baska turlu anlayamazsiniz
realflight phoenix clearview de denedim olmadı

Farkli bir bilgisayarda denerseniz tam sonuca varirsiniz ama benim gorusum elinizdeki alet bozuk bana yakin olsaniz benim bilgisayarimda denerdik ama mesafe uzak malesef mehmet avilerede uzaksiniz gordugum kadariyla. Benim bilgisayarimda windows 7 ultimate 64 bit yuklu bu ozellikteki bir bilgisayarda phoenix kurup denemenizi oneririm birde programi acarken sag kiklayip yonetici olarak calistir yapmanizi oneririm.

Semih Gedik' Alıntı:
Farkli bir bilgisayarda denerseniz tam sonuca varirsiniz ama benim gorusum elinizdeki alet bozuk bana yakin olsaniz benim bilgisayarimda denerdik ama mesafe uzak malesef mehmet avilerede uzaksiniz gordugum kadariyla. Benim bilgisayarimda windows 7 ultimate 64 bit yuklu bu ozellikteki bir bilgisayarda phoenix kurup denemenizi oneririm birde programi acarken sag kiklayip yonetici olarak calistir yapmanizi oneririm.
sorun çözüldü elektronikçi bir arkadaşım var ona verdim valla naaptı bilmiyorum ama çalıştırdı real flight ve phoenix te rahatça kullanabiliyorum artık şu an için artık hiç bir sorun kalmadı artık simulasyonda çalışmaya başlıyorum alet ilk geldiğinde hiç bir hareket yoktu şimdi ışığı falan yanıyor yardımlarınız için teşekkürler

Sevindim cozum bulmaniza hayirli olsun iyi ucuslar :)

akan tekin' Alıntı:
sorun çözüldü elektronikçi bir arkadaşım var ona verdim valla naaptı bilmiyorum ama çalıştırdı real flight ve phoenix te rahatça kullanabiliyorum artık şu an için artık hiç bir sorun kalmadı artık simulasyonda çalışmaya başlıyorum alet ilk geldiğinde hiç bir hareket yoktu şimdi ışığı falan yanıyor yardımlarınız için teşekkürler
Gözünüz aydın Akan Bey, sorunun çözülmesine sevindim %p Ama arkadaşınız problemi nasıl çözdü onu da merak ettim doğrusu :rolleyes:

Eğer öğrenip paylaşabilirseniz, benzer sorunları yaşayacak arkadaşlara ileri de faydalı olabilir diye düşünüyorum ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
akan tekin' Alıntı:
Gözünüz aydın Akan Bey, sorunun çözülmesine sevindim %p Ama arkadaşınız problemi nasıl çözdü onu da merak ettim doğrusu :rolleyes:

Eğer öğrenip paylaşabilirseniz, benzer sorunları yaşayacak arkadaşlara ileri de faydalı olabilir diye düşünüyorum ;)
arkadaşa sordum bişi yapmadım bilgisayara taktım çalıştı diyor anlamadım gitti ben saatlerce uğraştım çalışmadı

Ömür Bey,

Şahsen Futaba 7C + Real Flight 4.5 ile sorunsuz kullanıyorum ve tüm switch çalışıyor diye hatırlıyorum. Phoenix ise hiç denemedim :rolleyes:

Ynt: [Urun]: Wireless 9 in 1 Simulator Adapter - Hobbyking

Bende phoenix 3.0 da v922 kumanda ile kullaniyorum 3.0 kurdum 9 in 1 bagladim bir sorun olmadi

İlk mesaja Spektrum- JR Bağlantı Detayı: ilave edilmiştir %p Türker kardeşime teşekkürler :)

Merhaba,

Bu ürünü almam V922 ile simulator programını kullanmama yeterlimidir.

Teşekkürler.

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• resim.jpg
    resim.jpg
    117.6 KB · Görülme: 78

Eraslan PEKER' Alıntı:
Merhaba,

Bu ürünü almam V922 ile simulator programını kullanmama yeterlimidir.
Eraslan Bey, bu ürününün benzerini çok önceden kullanmıştım, fakat V922 ile test etme imkanım olmadı. Her ne kadar teorik olarak çalışmaması için pek bir neden yok gibi gözükse de, pratikde %100 çalışır demek zor.

Sizin verinizde olsam, ilerisini de düşünerek, bu konuda paylaştığımız ürünü alırdım. Bu ürün %100 çalışır zira test ettik ;)