[Urun]: Wireless 9 in 1 Simulator Adapter - Hobbyking

Merhaba bu adaptörü veya benzerini Türkiye'de bulabileceğim bir yer var mı ? baktıklarımın hepsi simülatör kumandası satıyor dongle satana henüz denk gelmedim.
Not: Kumandam flysky fs-t6

Can Demir' Alıntı:
Merhaba bu adaptörü veya benzerini Türkiye'de bulabileceğim bir yer var mı ? baktıklarımın hepsi simülatör kumandası satıyor dongle satana henüz denk gelmedim.
Not: Kumandam flysky fs-t6
Turkiyede bulman cok zor. Yerinde olsam fazla vakit kaybetmeden Hobbykingden siparis verirdim Can ;)

birde eğer özellikle Wireless özelliğini kullanmayacaksanız kablolu bağlantı yapacaksanız kesinlikle 22 in1 dediğimiz şu üründen sipariş geçin.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
birde eğer özellikle Wireless özelliğini kullanmayacaksanız kablolu bağlantı yapacaksanız kesinlikle 22 in1 dediğimiz şu üründen sipariş geçin.

Mustafa bu dongle da RF 7 icin reset problemi cozume kavusmus muydu yoksa yine script kullanmak gerekiyor mu ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mustafa bu dongle da RF 7 icin reset problemi cozume kavusmus muydu yoksa yine script kullanmak gerekiyor mu ??
Bu dongle ile rf7 kullaniyorum hicbir sorunla karsilasmadim fakat heli kullanmadim hic helilerde sorun varsa bilemiycem.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Script olmadan olmuyor Abi versiyon değiştirselerdi 9 in1 yerine sanırım 20in1 gibi birşey yazarlardı.

Mehmet Can Seymen' Alıntı:
Bu dongle ile rf7 kullaniyorum hicbir sorunla karsilasmadim fakat heli kullanmadim hic helilerde sorun varsa bilemiycem.
peki model kırıldığında ne gibi bir işlem yapıyorsunuz otomatik yeni model çıkartıyormu?

Mustafa Çoban.' Alıntı:
peki model kırıldığında ne gibi bir işlem yapıyorsunuz otomatik yeni model çıkartıyormu?

Evet model kirildiginda otomatik yeniden basliyor.Ayrica yanlis hatirlamiyorsam space e basincada yeniden basliyor.

bendekinde olmuyordu öyle bir şey Tamer le takaslaştık ondan kırıldığında sorun oluyordu.