V977 Genel Durum

V977 Genel Durum

Kullanan arkadaşlardan bu model hakkında yorum bekliyorum.Almalıyım almamalıyım.genellikle evde uçuracağım.nadiren rüzgarsız havalarda dışarıda uçurabilirim.

V977 Genel Durum

ramazan danış' Alıntı:
Kullanan arkadaşlardan bu model hakkında yorum bekliyorum.Almalıyım almamalıyım.genellikle evde uçuracağım.nadiren rüzgarsız havalarda dışarıda uçurabilirim.
Aşağıdaki konunun ilk mesajında yeterince kullanıcı yorumunu zamanında paylaşmıştık. Birebir kullanıcı yorumları size daha iyi fikir verecektir.

V977 Genel Durum

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aşağıdaki konunun ilk mesajında yeterince kullanıcı yorumunu zamanında paylaşmıştık. Birebir kullanıcı yorumları size daha iyi fikir verecektir.

cevap için teşekkür ederim fakat esas merak ettiğim konuya da cevap verebilseydiniz çok daha memnum olurum.bu set tam bir setmidir acaba

V977 Genel Durum

Size tavsiyem v977 nin dongle girisli modelleri var(hem simulasyon hemde ucusa hazir set)onlardan al, bnf sadece helikopter ve alici rtf ucusa hazir set demek diye biliyorum. Ebay da pahali banggood.com a bir bakin derim

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

V977 Genel Durum

Siz yinede mehmet abinin önerdigi linklere göz atin orda detaylı sekilde anlatılmış

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

V977 Genel Durum

ramazan danış' Alıntı:
Arkadaşlar bende v977 almayı düşünüyorum.ilk defa heli kullanacağım.tavsiye edermisiniz.birde şu linkte fiyat daha uygun geldi fakat sondaki BNF ibaresi nedir RTF uçuşa hazır demek acaba bu pakette bir eksiklik olabilirmi.

Cevap geç oldu kusra bakmayın yeni görüyorum. BNF kumanda dahil olmayan model oluyor. Sizin ayrı bir kumandanız var ise diye olan model. RTF zaten sizin dediğiniz gibi herşey dahil direk uçurulacak model.