V977 li po pil sorunu

İlgi Alanı
Heli
V977 yi aldigim hobbyking den yedek pil almaya kalktim 44 eu kargo ve vergi fiyati yazdi
Banggood bildiginiz gibi lipo pil Turkiye 'ye yollamiyor
Buna bagli olarak bizim camiada bu pillerin ikinci elleri dahi 30-40 tl ye satilmaya baslandi.
Aliexpress ten 13 gunde verdigim pil siparisi elime ulasti sarj aleti ile beraber 5 adet V977 pilini 17 dolara aldim...
Bilginize

V977 li po pil sorunu

Vayy bee, bu günleri göremedik, elde tutmadık lipoları :D Vurgun zamanları gelmiş, piyasayı arz talep belirleyecek belli ki...

V977 li po pil sorunu

Cenk Eralp' Alıntı:
V977 yi aldigim hobbyking den yedek pil almaya kalktim 44 eu kargo ve vergi fiyati yazdi
Banggood bildiginiz gibi lipo pil Turkiye 'ye yollamiyor
Buna bagli olarak bizim camiada bu pillerin ikinci elleri dahi 30-40 tl ye satilmaya baslandi.
Aliexpress ten 13 gunde verdigim pil siparisi elime ulasti sarj aleti ile beraber 5 adet V977 pilini 17 dolara aldim...
Bilginize

İşin sırrı şarj aletinde. :lollol: :lol:

V977 li po pil sorunu

Arz talep meselesi. Bir şeyin temini ne kadar sıkıntılı ile o kadar fırsatçıların dikkatini çekiyor ne yazık ki :(

V977 li po pil sorunu

Aynen size katiliyorum modelcilikte daha cok yardimlasma gordum bu sitede ...ama malesef firsatcilar da mevcut.
Yedek pil ararken bana "Turkiye ye lipo girisi yasaklandi ucuza bulamazsin " diyen oldu..:laugh:))

V977 li po pil sorunu

V977 pil için S....den.com da ilanlar mevcut. Fiyatları da gayet uygun bence

V977 li po pil sorunu

Merhabalar. Ben bangood dan dediğiniz urunu satın aldım 4 adet lippo pil ve sarj aleti herangibir sıkıntı cıkarmadılar urunu onayladılar siz banggod un pil gondermedıgını soylemıssınız ?

V977 li po pil sorunu

Bu konuyu actigim 4 nisan yani BIR AY once banggood dan hicbir li-po pil ilani verilemiyordu. Hatta canli destek hattindan gorevliyle yazistim .Turkiye gumrukte li-po piller icin sorun cikiyor yazdi....siz aldiginiz urunun linkini koyabilirseniz alacak olanlar faydalanir .

Siz hangi tarihte siparis vermistiniz ?piller ne zaman elinize ulasti ?
Yazarsaniz uygun olur.

V977 li po pil sorunu

Aliexpress'i kurcalayın derim. 82 USD karşılığı v977 bnf + 5lipo pil ve şarj cihazı siparişi geçtim daha geçene hafta. Ses çıkartmadan gönderdiler, bakalım gümrükte sıkıntı çıkartacaklar mı? Bu sefer 160 usd'yi buldum belki onun için çağırabilirler.

V977 li po pil sorunu

Burak bey size katılıyorum
Ben de ali express ten 5 pil +şarj aletini 17 dolara aldım hiç bir sorun yaşamadım
13 günde elime ulaştı.

V977 li po pil sorunu

ben henuz 2 gun once verdım sıparısı hicbi sıkıntı cıkmadan aldılar sıparısı bakalım ne olacak daha kargo takıp no ulasmadı elıme takıp edıp sızlerı bılgılendırecegım