Vantex Yak55 50cc montajdan kareler

Ynt: Wantex Yak55 montajdan kareler

Tesekkurler arkadaslar , at6 texanida ep yaptim onunda test ucusu var :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Wantex Yak55 montajdan kareler

Evet sonuçları alalım üstad :thumbup: Hangisi ne yaptı :D

Texan canavar gibi uctu 2 pil :)
eantex 50cc yi Mert taxi yapayim bi derken gazi kokleyip kaldirdi :D 3 4 alan turu atip 2 kere inis denedi ilkinde cok iyi yaklasti ama hizliydi , 2. sinde elleri titriyordu ve kumandayi bana teslim etti , bende ilk denemede indirdim sorunsuz , model cok guzel suzuluyor :) 50cc nin ucusuda bi baskaymis :D

Süper haber, problemsiz zevkli ve keyifli bir gün olmuş o zaman :thumbup: Videoları merakla bekliyoruz ;) :D

abi okadar yorgunumki bu isi yarin halledicem insallah :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Texan canavar gibi uctu 2 pil :)
eantex 50cc yi Mert taxi yapayim bi derken gazi kokleyip kaldirdi :D 3 4 alan turu atip 2 kere inis denedi ilkinde cok iyi yaklasti ama hizliydi , 2. sinde elleri titriyordu ve kumandayi bana teslim etti , bende ilk denemede indirdim sorunsuz , model cok guzel suzuluyor :) 50cc nin ucusuda bi baskaymis :D

Hadi gözünüz aydın. :bravo:

sagol Turker :) ucak cok iyi fiyatida bedava 230 dolara almis mert ingiltere deposundan elden teslim , bedava ya :) TR den o paraya ancak trainer aliyosun :p

Mesut AKIN' Alıntı:
sagol Turker :) ucak cok iyi fiyatida bedava 230 dolara almis mert ingiltere deposundan elden teslim , bedava ya :) TR den o paraya ancak trainer aliyosun :p

İnanılır gibi bir fiyat değil üstad haklısın. :eek: Yurtdışında modelci olmak varmış. :(

Mesut, dolu bir gün olacağı belliydi. Ama burada da mı bir şey yok şimdi? :( Bir iki foto/video ile noktayı koyaydın!...

var Ömer abi de vidyoyu ben çekmemiştim :) arkadaşın eklemesini bekledim :)

maideni taxi yapıcam diyerek başladı mert :D maiden için hazır değildi , önce biraz taksi yapayım dedi ama biranda gazı verip kaldırdı :) inişte ilk yaklaşımı çok iyiydi ama heyecandan pas geçti, 2. sinide pas geçince kumandayı bana teslim etti ve inişi ben gerçekleştirdim , kırımsız biraz heyecanlı biraz stersli güzel ve başarılı bir maiden oldu :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Büyük ve güzel bir model üstad. Tekrar Mert hayırlı uğurlu olsun :thumbup: Kazasız, güzel günlerde uçmak nasip etsin, sana da her zaman olduğu gibi paylaşım için ayrıca teşekkürler :bravo:

Paylaşım için sağol Mesut! Güzel ve heyecanlı bir ilk uçuş olmuş, Mert'e hayırlı olsun! Nice keyifli, kırımsız uçuşlar. :thumbup: Öte yandan, sahanıza bir el arabası götürüp taşları toplayıp, bir de çim biçme makinası ile biçtinmi, şahane! Benim bile canım çekti! %p

konuyu yeni gördüm iyi dilekleriniz için herkese teşekkürler.
Aileron servoları Hx12K olacaktı hatta monte edildi ama güvenemedim
power HD 1501 taktım
² Stall Torque: 15.5kg/cm at 4.8V, 17kg/cm at 6.0V ²
No Load Running Speed: 0.16sec/60° at 4.8V, 0.14sec/60°at 6.0V ²
Size(L*W*H): 40.7 * 20.5 * 39.5mm ² Weight: 63g ² Bearing Qty.: 2 ² Gear/ Case Type: metal/ plastic ²
Interface Type: compatible with JR & Futaba interface ² Storage Temperature: -20℃~55℃ ²
Dead band width: ≤4us ² Gear Qty.: 25T ² Wire Length: 150mm ²
Recommended Servo Type: 25T Futaba ² Voltage: DC 4.8V-6V -

bu servoları herkese tavsiye edebilirim gerçekten .
amerikada baya kullanıcısı var
da araştırdım.

ayrıca servonun içini açınca işçilik çok hoşuma gitti . Bir diğer güzel şey ise dişlileri tutan millerin servo kapağında direk plastiğe değil
prinç burçların içine giriyor olması.

ayrıca Mesut konuyu açmış olmandan dolayı teşekkür ederim.