[Video]: 11.01.2015 Trabzon uçuşumuzdan komik bir gizli çekim ve itiraf :)

Bu da iyiymis valla :laugh: :D Yillarin modelcisi de olsak bir anlik dalginliga bakiyor bu tur seyler ;D

Elinize sağlık, çok güzel bir anı olmuş bence. :thumbup:

Uçağın kanadını evde unutup sahaya gelen var, bu iyi gene. :lollol: :lol:

Bende bi kere kumandayi unutup alana gitmiştim :)

safak bozdag' Alıntı:
Bende bi kere kumandayi unutup alana gitmiştim :)
3 sene içerisinde benzer durum benim de başıma geldi. Ya diyorum ben bir şeyi unuttum ama ne ?? Sahaya gidip modele enerji vermek isteyince durumun ancak farkına varabilmiştim :lol: :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
3 sene içerisinde benzer durum benim de başıma geldi. Ya diyorum ben bir şeyi unuttum ama ne ?? Sahaya gidip modele enerji vermek isteyince durumun ancak farkına varabilmiştim :lol: :lollol:
Heyecandan mehmet abi haftada bi kere ucuyoruz onuda aceleye getiriyoruz :) aslında çok sakıncalı bi durum :)

Bir itiraf da benden; :embarras: biliyorsunuz eski FM kumandalar, kristaller ile frekanslarını ayarlıyordu ve yaklaşık 25 yıl öncesi, bir buluşmada frekansları kontrol ederken, bir arkadaş ile aynı freansda olduğumuzu anladık, neyse ben kristalleri değiştirdim ve çalışan kumanda çalışmaz oldu bir anda, tabi vericiye 72MHZ kristal takıpda, alıcıya 35MHZ kristal takarsanız çalışmıyor haliyle, oluyor işte insanın basireti bağlanıyor bazen, arızayı bulmamız ki o zaman çok tecrübeli abilerimiz de vardı pistte, bir kaç saatimizi aldı, kimsenin aklına gelmedi ki kristalin farklı olabileceği. Neyse bu yeni nesil kumandalar çıktı da kurtulduk o işlerden. :saygilar:

Levent Uygun' Alıntı:
Bir itiraf da benden; :embarras: ........arızayı bulmamız ki o zaman çok tecrübeli abilerimiz de vardı pistte, bir kaç saatimizi aldı, kimsenin aklına gelmedi ki kristalin farklı olabileceği. Neyse bu yeni nesil kumandalar çıktı da kurtulduk o işlerden. :saygilar:
Sizin durum da iyiymiş Levent Bey :laugh: :D

Bide bana çaktırma diyo :D Geberecektim gülmekten :lollol:

Yine de benim unuttuğum kabul edilebilirmiş. hazırlıklarımı yaptım kardeşlerimle bindik arabaya. Baya uzağa gittik. Çıkardım heliyi bagajdan , taktım pilleri açtım ku andayı gel gör ki iki tane 6s pili seri bağlamak için kullandığım kabloyu unutmuşum.