[Video]: 28.02.2016 Eskişehir Buluşması

Bekleyelim abi de hala bi gelişme yok. Ayrıca İkon gibi free update olacak mı yoksa yeni bir kasada, rengini falan değiştirip ayrı bir ünite olarak ittirecekler mi :) İkincisi olursa mevcut kullanıcılara bir faydası olmaz.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bekleyelim abi de hala bi gelişme yok. Ayrıca İkon gibi free update olacak mı yoksa yeni bir kasada, rengini falan değiştirip ayrı bir ünite olarak ittirecekler mi :) İkincisi olursa mevcut kullanıcılara bir faydası olmaz.
Tipik ALMAN yaklaşımı işte. Hesapta 1 yıldır yeni versiyon çıkacak ... :rolleyes:

Bu ikondaki olay ise bana pek de mantıklı gelmiyor. Bakarsan kaç yıl önceki hardware... Şimdi Spirit olsun, Vbar olsun hardware belli aralıklarla güncelliyorlar ki, işlem yapma hızları da yükselsin diye. Bakalım İkon bu sorunu nasıl çözecek.

Son olarak bunlar çok güzel gelişmeler ve desteklediğimiz şeyler. Ne kadar çok rakip, o kadar iyi :thumbup: Netice de çok şükür hiç bir marka ile ÖZEL anlaşmamız yok ve cebimize 1 kuruş dahi girmiyor :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Netice de çok şükür hiç bir marka ile ÖZEL anlaşmamız yok ve cebimize 1 kuruş dahi girmiyor :)

Benim varmış abi, ben de yeni öğrendim ;D Öyle diyorlar yanii, ben de diyenlerin yalancısıyım :D

Şaka bi yana, FLYING'den anlaşmayı yapıp, burda işte "maksat modelci dayanışması olsun", "bir arkadaşımın işini görsün", "kit olarak aldım, hiç toplamadım, zamanım yok" gibi yalanlarla "iş" yapmıyoruz :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Denemek lazım İbrahim ama emin olamadım. Bavarian'da real time tuning var, Spirit'te yok diye biliyorum. Vbar'da real time tuning and saving var diyelim :D Tekrar bilgisayara bağlayıp kaydetmeye gerek olmuyor.

Aslında çok da ahım şahım bir özellik değil, zaten ben de yeri gelmişken ondan da bahsedeyim diye girdim. Mehmet abi işte vbarın 2015 sonunda bulduğunu başkası yıllar önce yapmıştı falan diye konuyu biraz overvaluation seviyeye çekti :D Üç pozisyon bir switche ata 50-55-60 değerlerini gir, uçuşta birini beğenirsin. Olmadı ikinci denemede büyük oranda bulursun, az geldiyse üçü de mesela 65-70-75 yaparsın...

Yıl olmuş 2016 bazı ünitelerde "governor" bile yok, knob çok da önemli değil ;D

Aynen denemek lazım, bakalım duruma göre, ben hala kuyruğu ayarlayamadım çünkü, olmadı 3'lü switchi değerlendiririm %p
teşekkürler kardeşim :saygilar: