[Video]: 28.09.2015 Eskişehir - Excel2000 Trainer İlk Uçuş

Can Sismaneli

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Herkese merhaba;

Oldukça uzun bir bekleyişten sonra, dün modelimi uçurma fırsatı buldum. Aslında 9 Şubat'tan bu yana model bende ve odanın bir köşesinde bekliyordu. :laugh: Gerek cesaret edemeyişim gerekse yaz sezonunun yoğunluğuyla hep beklemeye almıştım. Dün sabah bir hevesle uçuşa gittim, iyi ki de gitmişim diyorum. :)

Bu uçuş, benim ilk glow motorlu tecrübemdi ve kesinlikle elektrikliye göre hissiyatı bambaşkaymış.
Toplamda 2 sorti uçtum, standart patterne uymaya çalıştım tümünden kısa bir video derledim. Havanın kapalı olması ve telefon kaydı olması sebebiyle netlemede sıkıntı olmuş ama daha güzelleri başka uçuşa artık.

Bana bu modeli seçmemde yardım eden abilerime, paylaşımlarıyla her gün yeni bir şey öğrenmemi sağlayan tüm RcKolik ailesine teşekkürler. Ayrıca, bıkmadan sorularımı yanıtlayan ve motor ayarı hakkında bildiğim herşeyi öğrenmemi sağlayan değerli Sümer hocama, yardımları için sonsuz teşekkürler. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bravo Can çok güzel bir uçuş olmuş. :bravo: :bravo:

Kırımsız uçuşlar. :RCKolik:

Tebrikler Can, bi tur alırım havada bi ara :laugh:

Afferinnn.... :) :bravo:

Video heyecan verici idi. Uçak henüz havalanmamış, yerde beklemede, Can'ın kafasında binbir soru. "Acaba vaz mı geçsem, kalkarken ne olacak, kırar mıyım, eve poşetle dönmek de var" gibi... :D Sonra uçak yerden kesilip de birkaç metre irtifayı güzelce alınca hissedilen heyecan, mutluluk, zafer hissi... :D Ben tümünü o videoda hissettim. Ayrıca ilk patlarlı uçuş için gayet de güzel bir iniş olmuş. Afferinnnn! :D

Tebrikler Can, ilk heyecanı attın, artık buluşmalarda excel'i de görürüz sık sık :D Keyifli uçuşlar.. :)

Can hayirli olsun kardeşim.Gözün aydın. :halay:

Eline sağlık Can, kırımsız uçuşlar. :)

Tebrik ederim Can, bundan sonrasi icin kirimsiz ucuslar dilerim ;)

Kalkış da inişte şahane Can :bravo: :halay: Tebrikler artık bundan sonrası daha da keyifli olacaktır :yuppi:

Olaylar tam olarak Sümer abinin anlattığı gibi gelişti hakikaten. :laugh: Tüm abilerime, güzel dilekleri ve tebrikleri için çok teşekkür ederim. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ah o ilk uçuş ve sağlam inişin keyfi yok mu? İnsan kendini uzay aracı uçurmuş gibi hissediyor. Kalkışıyla, inişiyle gayet nizami bir uçuş olmuş Can. Bravo!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ömer abi, çok teşekkür ediyorum. Sağlam iniş sonrasında, bir de sizin gibi üstadlardan böyle güzel geri dönüşler duymak daha da gurur verici. Sizlerin tecrübelerinden birşeyler öğrenebildiysek ne mutlu. :saygilar:

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bravo Can tek kelime ile kalkış da iniş de 10 numara olmuş.
Yakında trainerdan sonra hangi modeli almalıyım başlığını görür gibiyim.

Can bravo, 10 numara, 5 yıldız. :saygilar:

Bravo güzel uçuş olmuş. Ben elektrikli yapmıştım bu modeli . Çok güzel uçuyordu.Kırmadan önce [emoji16]