[Video]: 28.09.2015 Eskişehir - Excel2000 Trainer İlk Uçuş

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Bravo Can tek kelime ile kalkış da iniş de 10 numara olmuş.
Yakında trainerdan sonra hangi modeli almalıyım başlığını görür gibiyim.

Tabii ki bir P51! :D :D :D

güzel iş çıkarmışsın dostum aynen devam :)

Tebrik ederim Can. :thumbup:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Tabii ki bir P51! :D :D :D

P51'i ben yapıcam, Can'a güzel bir 700 topluycaz Sümer abi ;D ;D

Emre Kaman' Alıntı:
P51'i ben yapıcam, Can'a güzel bir 700 topluycaz Sümer abi ;D ;D

Dikkat edersen, yürümekte bile zorlanacağın daracık yoldan fıstıklar gibi kalkıp fıstıklar gibi indi. Can'da "uçakçı" yüreği var. 700 onu bozar. İstediğin kadar uğraş uçak ile devam edecek bence. :p :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Dikkat edersen, yürümekte bile zorlanacağın daracık yoldan fıstıklar gibi kalkıp fıstıklar gibi indi...

Gerçektende öyle, maşallah demek lazım. :bravo:

Can için endişelenmeye gerek yok, zaten pilotajının gittiği yere gidecek belliki. :thumbup: O yol da Sümer abinin söylediği gibi yürekten başlar, beyine doğru ilerler sonrada en nihayetinde bir heli ile sticklerde hayat bulur bence. :halay: :halay: :halay: Kendimden biliyorum. :lollol:

Tabi heliden tekrar uçağa dönüp ikinci bahar da yaşanabilir, gönül meselerlerine akıl sır ermez. :lol: Ama o konuda Sümer abi daha tecrübeli, ben yaşamadım öyle birşey. :laugh: Belkide Sümer abi bana tur bindirdi ve bu bir döngü. ;D Benim ömrüm uçağa dönmeye yetmez gibi...

Ama inşallah Sümer abinin tekrar heliye döndüğü günü görmeye yeter. :)

Tebrikler Can
çok güzel bir ilk uçuşun keyfı hiçbir şeyde yok
Kırımsız uçuşlar dileğiyle

Hepinize teşekkürler abilerim, gelecek neler getirir bilmiyorum ama şuanlık uçağa devam tabiiki. [emoji1]
Gönlümden şöyle bi Texan AT-6 ya da Piper geçiyor. Hatta bunların maidenını Sümer abiyle yapmak gibi bi hayalim var. [emoji1]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni modeliniz hayırlı olsun Can abi.Uçuşunuz çok güzeldi tebrik ederim.Aslında benim de patlarlı bir model toplama niyetim var ama motor ayarı gibi konuların karmaşık,zor ve öğrenemeyeceğimi düşündüğümden çekiniyorum. ;D Kırımsız uçuşlar dilerim.

Tebrikler güzel uçuş olmuş. Kırımsız uçuşlar :) bu lise bitsin bende patlar motorlu uçak toplamak istiyorum :D

Can harikasın, çok güzel bir iniş olmuş hakikaten, tebrik ederim :saygilar:

Kadir Kurt' Alıntı:
Tebrikler güzel uçuş olmuş. Kırımsız uçuşlar :) bu lise bitsin bende patlar motorlu uçak toplamak istiyorum :D

Teşekkür ederim Kadir, daha güzelleri senin olsun. Önümüzdeki sene, sana da toplarız inşallah bir patlarlı. :)

Kağan Kazancı' Alıntı:
Can harikasın, çok güzel bir iniş olmuş hakikaten, tebrik ederim :saygilar:

Kağan abi çok teşekkür ederim, o inişten sonra dizlerim titriyordu resmen, neyse ki kırmadan inebildik. :laugh: