[Video]: 30.08.2015 Eskişehir Buluşması

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Foto ve videoları derli toplu olarak ayrı başlıktan paylaşmak istedim.

Dün biraz geç çıktık ama günler uzun hala... Mevsim normallerine göre daha serin bir yaz yaşıyoruz. Arazi hep rüzgarlı... Üç açıdan faydalı; 1- sıcağı hissettirmiyor, güneş yakmıyor. 2- sinekleri uzaklaştırıyor. 3- rüzgara heli kadar dayanıklı olmayan bazı model tiplerini de bir noktadan sonra uzaklaştırıyor :laugh:

İlk video uçak olsun, akabinde bizlerin uçuşları... Videolar için kusura bakmayın, telefonla tabletle olacak iş değil, makine şart :(

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eskişehir ekibi tamam :thumbup: , Mevlüt bey'e tatil yaramış , artık karakış gelene kadar uçuşlar tam gaz devam eder .Gerçi Eskişehir ekibi kar, buz , fırtına falan takmıyor zaten ama :laugh:

Elinize sağlık arkadaşlar...... :saygilar:

Arkadaşlar,

Öncelikle ellerinize sağlık. Sayenizde hafta sonu sanki Eskişehir yapmış kadar olduk :halay: Yanlız sizde de iyi rüzgar varmış :D ya da Tablet mikrofonu çok hassas :laugh:

Rasim dediğin gibi sizin ekibe şöyle güzel bir kamera şart. Tablet ile çekmek de izlemek de gerçekten zor oluyor :embarras:

Yine de tüm uçuşlar şahane, sticklerinize sağlık arkadaşlar :bravo:. Özellikle Rasim Tic-Toc ve Kuyruk Pirolar ile yeni hareketler eklemiş uçuşuna ;) %p

Rüzgar güzeldi Mehmet abi, bizde bir sıkıntı olmadı da bir uçak sizlere ömür, burundan kötü girdi...

Ben yeniden bi izlemeye çalıştım şimdi, 2:22 deki gidişim güzelmiş :laugh: geçen hafta daha çok denemiştik onları...

Bu akşam da bi çıkma planımız var, bakalım bu ara sıklaştırmaya çalışacağız uçuşları :)

:saygilar: Uçuşlarınızı keyifle izledim ,ellerinize sağlık .. :thumbup:

Rasim resmen ( Rüzgar = Uçaksavar ) demişsin, valla hiç yakıştıramadım sana. Çık Çık Çık Çıkkkkkkkkk....

Hiç öyle birşey olabilir mi ? Diyorsunki modelleri ile uçarken pek fazla stick oynatmaktan haz etmeyen uçakçılar rüzgarlı havalarda " Kim uğraşacak şimdi rudder mudder " deyip uçmuyorlar yani. Yok artık... Olamaz böyle birşey, ben hiç rastlamadım böyle bir uçakçıya, esefle kınıyorum seni. :laugh: Hatta hemen sayayim sana rüzgarlı havalarda uçanları :

Sümer Yamaner, Sumer Yamaner (Türkçe karaktersiz versiyon), SÜMER YAMANER (Caps Lock ON), sümer yamaner (Caps Lock OFF), S. Yamaner... ve daha niceleri :lollol: :lollol: :lol:

Buluşma şahane daha ne denir. :bravo: :bravo: :bravo:

Heli kadar dayanıklı olmayan bazı model tipleri demişim Türker abi, artık içini kim neyle dolduruyorsa :laugh: Rüzgarlı havalarda uçan uçakçıları takdir ediyoruz, sayıları da gördüğüm kadarıyla epey çokmuş :D

Kim neci olursa olsun modelcilik kültürünün yerleşmesi şart. Ben seni yarım saat bekleyeceğim, sen orda 4dk dişini sıkamayıp vızzzzzzz diye kaldıracaksın. Öyle zaman zaman sıkıntılar oluyor da şükür havalar rüzgarlı ;D ;D ;D