[Video]: Adana Ekibi ile Güzel bir Buluşma. (Goblin le havadan çekim+ Nitro)

efsunkar3356

Kıdemli Uye
Dün çok güzel bir buluşma yaptık. Daha önce tanıştığım Hakan ve Ahmet arkadaşımla nihayet bir buluşma yapma imkanı bulabildik. Ne yazııki geç kalmış bir buluşma olmuş. :halay: :halay: :halay: :halay:

havadan çekimler yaptık. uzun mesafe çekimler yaptık. ben Goblin 700C kamera bağladım ve soft haraketler yaptım. çok güzel uçuşlar yaptık. çay şohbet ve dahası.

Goblin 700C ile yaptığım normal uçuş sırasında en alttaki video. Tam olarak 1. dakkasında kurtarma yı çektim. biraz benim hatam idi heliyi o pozosyona sokmak. ama fbl nin hızını arttırdığımdan beri bir türlü tik toc lar düzelmedi [emoji38] [emoji38] [emoji38] :lollol: :lollol: :lollol: :eek:f: :eek:f: :eek:f:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Erhan paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Yeni arkadaşlarla da biraraya gelmeniz çok güzel olmuş. :hoppa:

Yalnız nitroya nazar mı değdi nedir, epey bir devir düşürüyor sanki bana mı öyle geldi. :rolleyes:

Türker Akgün' Alıntı:
Erhan paylaşım için teşekkürler. [emoji106]

Yeni arkadaşlarla da biraraya gelmeniz çok güzel olmuş. :hoppa:

Yalnız nitroya nazar mı değdi nedir, epey bir devir düşürüyor sanki bana mı öyle geldi. :rolleyes:
Türker abi ayarsız uçtum birde elektirikli gibi kullanmaya çalışınca böle oluyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eline saglık erhan uzun bir aradan sonra sahalardasın :bravo: Son video da 30. saniyede titrettin beni titrettin ;D :laugh: :D

Vayyyyy Erhan BABA :bravo:
güzel buluşma olmuş kardeşim, uçuşlarda süper, kamera çekiminde başım döndü ;D
paylaşım için teşekkürler :saygilar:

Güzel ve bizler için supriz bir buluşma olmuş, ellerinize sağlı diyor ve teşekkür ederiyorum :thumbup: :bravo:

Yanlız heliye GoPro hiç yakışmıyor bence, hele de model Goblin olursa :laugh: Şaka bir yana ne kadar Soft uçulursa uçulsun, ben heli üzerinden yapılan çekimleri izleyemiyorum, başım dönüyor ;D

Diğer taraftan son videonun 1.dak gerçekten model az daha gidiyormuş. Ama o mesafede ve o hızla rescue çekebilmekte gerçekten büyük bir meziyet, herkes yapamaz diye düşünüyor ve hem tebrik ediyor hem de geçmiş olsun diyorum :laugh:

Çok güzel bir buluşma oldu Akşam bende birkaç paylaşımda bulunacağım.

Herzamanki gibi uçuşlar şahane Erhan eline sağlık.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahane uçuş erhan eline sağlık.

Erhan yine mükemmel uçuş yapmışın kurtarmada iyiydi bravo. :RCKolik: :RCKolik: :saygilar:

fatih cebir' Alıntı:
eline saglık erhan uzun bir aradan sonra sahalardasın :bravo: Son video da 30. saniyede titrettin beni titrettin ;D :laugh: :D
Ne mutlu bana :):):)
İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Vayyyyy Erhan BABA :bravo:
güzel buluşma olmuş kardeşim, uçuşlarda süper, kamera çekiminde başım döndü ;D
paylaşım için teşekkürler :saygilar:
Bilerek biraz fazla döndürdüm.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Güzel ve bizler için supriz bir buluşma olmuş, ellerinize sağlı diyor ve teşekkür ederiyorum [emoji106] :bravo:

Yanlız heliye GoPro hiç yakışmıyor bence, hele de model Goblin olursa :laugh: Şaka bir yana ne kadar Soft uçulursa uçulsun, ben heli üzerinden yapılan çekimleri izleyemiyorum, başım dönüyor ;D

Diğer taraftan son videonun 1.dak gerçekten model az daha gidiyormuş. Ama o mesafede ve o hızla rescue çekebilmekte gerçekten büyük bir meziyet, herkes yapamaz diye düşünüyor ve hem tebrik ediyor hem de geçmiş olsun diyorum :laugh:

Abi zaten bende fazla kullanmıyorum. Sadece bazen farklılık olsun diye kullanıyorum.

Bizim köyde en hızlı Rescue çeken benim.
hakan toprak' Alıntı:
Çok güzel bir buluşma oldu Akşam bende birkaç paylaşımda bulunacağım.
O sizin güzelliğiniz.
Mustafa Atabek' Alıntı:
Herzamanki gibi uçuşlar şahane Erhan eline sağlık.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler
ahmet gökçe' Alıntı:
Şahane uçuş erhan eline sağlık.
Hep birlikte uçtuk. Muhabbet yeter .
Mustafa Çoban.' Alıntı:
Erhan yine mükemmel uçuş yapmışın kurtarmada iyiydi bravo. :RCKolik: :RCKolik: :saygilar:
Aynen biraz şans. Teşekkürler..

Ben daha izleyemedim [emoji1] ama guzel olduguna eminim. Eline saglik Erhan. Bu siralar ozletirsin kendini diye dusunmustum aslinda, iyi oldu valla uctugunu gormek [emoji106][emoji106][emoji1]

Emre Kaman' Alıntı:
Ben daha izleyemedim [emoji1] ama guzel olduguna eminim. Eline saglik Erhan. Bu siralar ozletirsin kendini diye dusunmustum aslinda, iyi oldu valla uctugunu gormek [emoji106][emoji106][emoji1]
Aynen Emre teşekkürler. Uçuyoruz ama herzaman yayınlayamıyoruz.

Güzel uçuşlar yapmışsınız harbiden 1. dk iyi kurtarmış ünite yere 50cm kalmamış güzel toparladı özellikle goblin fpv de güzel olmuş mini quad sayfasında da paylaştım o videoyu inşallah ramazandan sonra :RCKolik: Trabzon buluşmasındada seni canlı canlı izleriz kardeşim herkese selamlar

Muammer Akbulut' Alıntı:
Güzel uçuşlar yapmışsınız harbiden 1. dk iyi kurtarmış ünite yere 50cm kalmamış güzel toparladı özellikle goblin fpv de güzel olmuş mini quad sayfasında da paylaştım o videoyu inşallah ramazandan sonra :RCKolik: Trabzon buluşmasındada seni canlı canlı izleriz kardeşim herkese selamlar

Teşekkürler Muammer .bakalım işallah gelmeye çalışıcaz.
Kurtarma iyi çalışıyor .:):):)