Görseller Afyon Buluşmaları (Ana Başlık)

[Video]: Afyon Buluşmaları (Ana Başlık)

Bugün ani kararla uçuşa gittim. Planlanan bir uçuş olmadığı için kimseye haber veremedim.
Uçuşa 5 pil ile gittim. Uç uç bitmediler :D
Yaptığım zagiyi denedim ama ağırlık merkezi hiç olmamış 15sn havada zor tuttum. Trim ayari yapip tekrar denedim yine sert bir iniş yaşandı. En azindan sağlamlığını görmüş oldum govdede hasar olmadi.
Balsa soaraction un re-maidenini gerçekleştirdim. 3 pil uçtum. Eskisi gibi uçtu :halay:
En son sbach ile 2 pil uçup günü bitirdim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aniden verilen uçuş kararları iyidir ;D
Heyecanlı olur :)

5 pil uçuş, tek kelime ile harika :thumbup:

Bu arada Kadir, Afyon'da aktif modelci olarak kimler kaldı ? Düzenli buluşma yapılamıyor değil mi ?

Güzel olmuş Kadir. :bravo:

Fırsatını bulunca kaçırmayacaksın, kısa günün karı 5 pil uçuşun olmuş ne güzel. :RCKolik:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Aniden verilen uçuş kararları iyidir ;D
Heyecanlı olur :)
Aynen Şafak abi heyecanlı oluyor :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
5 pil uçuş, tek kelime ile harika :thumbup:

Bu arada Kadir, Afyon'da aktif modelci olarak kimler kaldı ? Düzenli buluşma yapılamıyor değil mi ?
Mehmet abi gerçekten uzun sürdü. Uçuyorum uçuyorum bitmiyorlar :thumbup:
Aktif modelci ben ve burdan Mustafa abi var. Kemal abi iş yoğunluğundan her zaman katılamıyor.

Türker Akgün' Alıntı:
Güzel olmuş Kadir. :bravo:

Fırsatını bulunca kaçırmayacaksın, kısa günün karı 5 pil uçuşun olmuş ne güzel. :RCKolik:
Teşekkürler Türker abi :) 6 tane 2200mah pil almıştım iyi ki 3 tanesini satmışım. Yoksa sabahtan akşama kadar sahada olurdum :lollol:

Başlığı canlandıralım varlığımız bilinsin :D
Ani kararla 2 pil doldurup uçuşa gittik. Ani karar olunca kimseye haber edemedik. Foruma zaman zaman Afyon dan kayit olan oluyor ama gerisi gelmiyor. Kalabalik bir ucus yapmak isteriz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu model de ft tiny modeli. 3ch, gayet güzel uçuyor.

Başlığı canlandıralım varlığımız bilinsin :D
Ani kararla 2 pil doldurup uçuşa gittik. Ani karar olunca kimseye haber edemedik. Foruma zaman zaman Afyon dan kayit olan oluyor ama gerisi gelmiyor. Kalabalik bir ucus yapmak isteriz.
Paylaşım için teşekkürler Kadir. Dediğin gibi inşallah daha kalabalık Afyon buluşmalarını görürüz :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt
Eline sağlık Kadir. İnşallah daha kalabalık bir buluşmaya biz de katılırız :)

• Beğen
Eline sağlık, uçak çok güzel uçuyor. İnşallah buluşmalarda kalabalıklaşır zamanla.:RCKolik:

• Beğen
Eline sağlık Kadir, uçuşlar kalabalık olmasa da forumumuz gayet kalabalık. :laugh:

RcKolik varken hiçbir modelci yalnız değil bence. Uçmaya ve paylaşmaya devam. :RCKolik:

• Beğen
Paylaşım için teşekkürler Kadir. Dediğin gibi inşallah daha kalabalık Afyon buluşmalarını görürüz :thumbup:
İnşallah abi :)

Eline sağlık Kadir. İnşallah daha kalabalık bir buluşmaya biz de katılırız :)
Emre abi ,düzenli uçuşa giden bir ekibimiz olursa bir rckolik buluşması yapmak isteriz :RCKolik:

Eline sağlık, uçak çok güzel uçuyor. İnşallah buluşmalarda kalabalıklaşır zamanla.:RCKolik:
Teşekkür ederim. Uçaktan yana bir sıkıntımız yok güzel güzel uçuyor :thumbup:

Çok güzel uçuş olmuş Kadir eline sağlık. :)
Teşekkür ederim Can abi, video kalitesi çok iyi olmamış ama iyi kötü gözüküyor :D
Eline sağlık Kadir, uçuşlar kalabalık olmasa da forumumuz gayet kalabalık. :laugh:

RcKolik varken hiçbir modelci yalnız değil bence. Uçmaya ve paylaşmaya devam. :RCKolik:
Aynen Türker abi, bir sorunumuz olunca rckolik ailesi hemen yetişiyor :RCKolik: Paylaşımlar devam edecek :)

Uçuş çok güzel olmuş gerçekten tiny nin de videosu var mı?
Teşekkürler. Tiny modeli benim değil. Geçen sene bi abiye yapmıştım. Yeni uçurduk sayılır. Video yok maalesef.

Uçuşlar süper Kadir.:thumbup:
Şu Tiny den bi tane de ben mi yapsam acaba, kırılmaz da bu :heartxf::RCKolik:
Teşekkürler Hakan abi. Küçük model zaten taşıması kolay olur. Gayet dengeli uçuyor. Tek sıkıntısı gövde içi cok dar. İlk fotografta belli oluyor, pili govde altina yaptigimiz hazneye koyduk :D

Bugün @mehmet çalış abiyle tanıştık. Bu hobiye yeni başladığını söylemese, yeni başladığına inanmazdım. Gayet düzgün, güzel uçuyor :thumbup: :D
Ben sadece soaraction ile uçtum ama pillerim keyif vermedi çok çabuk bittiler :embarras: