[Video]: Align in yeni modeli Trex 760X in test Uçuşu

hayretler içinde izledim tekrar üstadı ama bence Kesin İp var ;D

Paylaşım için teşekkürler Akif :thumbup:

Bu da eğer yalan değilse test aşamasında olan TREX760X'in resmi. 700X ile pek bir farkı yok. Büyük pal, Uzatılmış boom ve 3 palli kuyruk sistemi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu da eğer yalan değilse test aşamasında olan TREX760X'in resmi. 700X ile pek bir farkı yok. Büyük pal, Uzatılmış boom ve 3 palli kuyruk sistemi

Aynen öyle abi, firmalar bunları opsiyon olarak sunmalılar zaten :)

Modeller hafifleme trendine girdiler son dönemde ama ondan önce rtf ağırlık 5.5-6kg olan modelleri 690-700 pallerle kullanmak yüksek kafa turları ve kısa uçuş süreleri anlamına geliyordu. Haliyle 760-770 ve 800 gibi stretch opsiyonlar düşük kafa turları, nispeten uzun uçuş süreleri, floaty hissiyat isteyenler için güzel oluyor.

Doğukan Ocak' Alıntı:
Şu canopy işini bir daha gözden geçirmeleri gerekiyor :rolleyes:
Align'a mekik yapalım desen cevap olarak " May be " diye dönebilir ama asla canopy dememelisin Doğukan, adamların bu konuda kırmızı çizgisi var. :eek:

Daha çözebilen yok. :lollol: :lol: :lol:

Ben kuyruğa da razıyım. Align da şöyle gözle görünür bi değişiklik şart.

Modelde gerçek anlamda çok değişiklik yok dediğiniz gibi canopy konusunda doğukana katılıyorum kötü bir seçim ancak videonun altında biraçıklama yapmışlar canopy ile ilgili sanırım sonradan değişiklik olucakmış.. :saygilar:

mehmet akif çırpıcı' Alıntı:
Modelde gerçek anlamda çok değişiklik yok dediğiniz gibi canopy konusunda doğukana katılıyorum kötü bir seçim ancak videonun altında biraçıklama yapmışlar canopy ile ilgili sanırım sonradan değişiklik olucakmış.. :saygilar:
Evet Mehmet, sen söyleyince yeni fark ettim.

"The canopy is not final and for testing."

İnşallah şöyle beklediğimiz şekilde MAJOR, farklı bir canopy ile karşımıza çıkarlar diyeceğim ama pek de ümitli değili doğrusu