[Video]: Arda Erkan // GAUİ X7 Formula Uçuşlar

arda

Kıdemli Uye
Arkadaşlar Merhaba :D

Eskişehir buluşmasından 1-2 gün önce uçmuştum. Gerek mekan , gerek pal sesleri ile beraber hoşuma giden bir uçuş oldu. Üşengeçlikten dolayı geciksede paylaşmak istedim. Öncesinde 1 dk civarı bir uçuşum olduğu için pilin performans çok yerinde değil.

Babamın son yorumuna dikkat. ;D

İyi seyirler. Hoparlörün sesini açmanızı tavsiye ederim. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: AE // GAUİ X7 Formula Geciken Uçuş Videosu

Baban sonuna kadar haklı Arda. :D 1.25'lerde kuyruk paline, 2.55'lerde de skidlere yapışan sinekleri yere bıraktın sanırım ;D Ellerine sağlık. Sende de rescue yok gibi :lollol:

Arda inan sabah sabah çok iyi geldi. İş yerinde masamda kulaklığı taktım sanki uçuş yaparken ben de ordaymışım gibi izledim. :bravo: :thumbup:
Ve çok gaza geldim, evde olsam kesin simulatör başına oturmuştum bu gazla ;D
Emeğine sağlık %p

Baba haklı :) Eskişehirdeki skidlere anlık oturduğun pozisyonu da görse, ben sana demiyor muyum yere yaklaşma diye şeklinde çıkışabilirdi :laugh:

Sabah sabah hoş bir supriz oldu :thumbup: Kahve içerken kulaklarımın pası alınmış oldu ellerine sağlık :halay:

Yalnız babamız haklı Neden yere yakın uçuyorsun bakayım ;D Bu arada Rasim'nde belirtiği gibi Eskişehir uçuşundaki skid yere değme anının da videosunu bekliyoruz ;)

Baban haklı abi efsane yorum olmuş :laugh:

Eline sağlık abi , keyifle izledim ama bir şey sormak istiyorum neden sağ tarafta uçmuyorsun orda , sanki sağ taraf daha geniş gibi geldi. Tabi görmediğim için bilemem... Çimen varken niye beton? ;D

Eline sağlık... Keyifle izledim... Bu arada yine belirteyim baban da kameraman gözü var.. Çekim başarılı...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emre Kaman' Alıntı:
Baban sonuna kadar haklı Arda. :D 1.25'lerde kuyruk paline, 2.55'lerde de skidlere yapışan sinekleri yere bıraktın sanırım ;D Ellerine sağlık. Sende de rescue yok gibi :lollol:

Babam heyecanlanmasın diye fazla risk almıyordum fakat biraz alışsın istedim. :D Rescuem yok ama keşke olsaydı :D

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Arda inan sabah sabah çok iyi geldi. İş yerinde masamda kulaklığı taktım sanki uçuş yaparken ben de ordaymışım gibi izledim. :bravo: :thumbup:
Ve çok gaza geldim, evde olsam kesin simulatör başına oturmuştum bu gazla ;D
Emeğine sağlık %p

Şafak teşekkürler kardeşim. Beğenmene sevindim. :hoppa:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Baba haklı :) Eskişehirdeki skidlere anlık oturduğun pozisyonu da görse, ben sana demiyor muyum yere yaklaşma diye şeklinde çıkışabilirdi :laugh:

Babam Eskişehir dönüşü modeli gördü o uçuşa helikoptermi dayanır diyor zaten ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sabah sabah hoş bir supriz oldu :thumbup: Kahve içerken kulaklarımın pası alınmış oldu ellerine sağlık :halay:

Yalnız babamız haklı Neden yere yakın uçuyorsun bakayım ;D Bu arada Rasim'nde belirtiği gibi Eskişehir uçuşundaki skid yere değme anının da videosunu bekliyoruz ;)

O videoyu akşama yüklüyorum abi. :halay:

Fatih Başaran' Alıntı:
Eline sağlık... Keyifle izledim... Bu arada yine belirteyim baban da kameraman gözü var.. Çekim başarılı...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Modeli toplayım birde kamera alcaz kendisine ;D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Baban haklı abi efsane yorum olmuş :laugh:

Eline sağlık abi , keyifle izledim ama bir şey sormak istiyorum neden sağ tarafta uçmuyorsun orda , sanki sağ taraf daha geniş gibi geldi. Tabi görmediğim için bilemem... Çimen varken niye beton? ;D

Değişik bir mekanda uçarsak belki gaui turkey uçuşumuzu paylaşır dedik :laugh:

Adrenalin pompalıyoruz baba deseydin kardeşim :thumbup:
Ellerine sağlık :bravo: :bravo: :bravo:
Daha farklı geldi uçuş tarzın :saygilar:

[Video]: AE // GAUİ X7 Formula Geciken Uçuşlar ( Eskişehir uçuşu eklendi.)

İbrahim teşekkürler kardeşim. :D

Söz verdiğim videoyu yükledim.:halay: İyi seyirler.

Rüzgar gerçekten uçulmayacak seviyede yüksek devirde model çok dağılıyordu. Bu uçuşta deviri düşürüp takıldım. En keyif aldığım uçuş bu oldu.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2:10 :eek:f: :eek:f: :eek:f:

Su ana kadar ucus yaptigim en ruzgarli gundu :D Zaten Bulusma olmasa bu havada kesinlikle ucmazdim :laugh:

Seyrederken kacirmistim ama 02:11 sn gercekten skidler yere deymis, ellerine saglik kardesim, Supersin :bravo: :yuppi: :hoppa:

Sonra da baba kızıyor işte :D

Emre Kaman' Alıntı:
Sonra da baba kızıyor işte :D
Aynen ;D Ben olsam sadece kizmam kulaklarini da cekerim :lollol: