[Video]: Arka Bahçe Ucuşları - 03.05.15

Hayırlı olsun Mehmetcim.:D
Teşekkürler abi :thumbup: Aylar sonra yine Micro hastalığı başladı bende. 10 gündür nerede ise sadece 180 uçuruyorum abi, diğerlerini pek gözüm görmüyor :) Bu aralar pilotaj anlatımda anlamsız bir tutukluk başladı. Bu ufaklıklar bu tutukluğu atmak için birebir abi :halay:

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Bu şekilde kabinsiz olarak kanopi güzel duruyor. Daha önce rastlamamıştım. Bir deneyeyim. Tamiya kep boyası ile olur. Yazıları da vinil yaparım.

Teşekkürler abi :thumbup: Aylar sonra yine Micro hastalığı başladı bende. 10 gündür nerede ise sadece 180 uçuruyorum abi, diğerlerini pek gözüm görmüyor :) Bu aralar pilotaj anlatımda anlamsız bir tutukluk başladı. Bu ufaklıklar bu tutukluğu atmak için birebir abi :halay:

Valla Mehmetcim bakma bende bununla eğleniyorum bayadır. Hatta diyebilirim ki en sevdiğim modelim..:D
Tabi evin içinde %100 idle ile olunca bu işler:) hanımla biraz sıkıntı olmuyor değil. :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi yeni model hayırlı olsun, arka bahçe uçuşlarına fazla ara verilmiş gerçekten de inşallah eski günlerdeki gibi daha çok bir araya gelme şansınız olur :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet abi mikroların biri yetmedi, ikizini doğurdu demek ki :)

Kırımsız uçuşların olsun gerçekten yakıyor %p Biri metal upgradeli kuyruk giydirmeli, diğeri de boyalı kuyruk yine rahat görülen kanopili falan. İkisi de birbirinden güzel olmuş nazar değmesin:thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
İkinci 180 hayırlı olsun Mehmet abi. :thumbup: Sarı şekerler çok hoş görünüyorlar yan yana :yuppi:

Ne yapıp edip uçmak lazım, en önemlisi bu bence. Arka bahçesi de güzel ön bahçesi de güzel. :laugh:

Bu aralar modelcilik konusunda dağılan konsantrasyonumu tekrar toparlayıp sahalara dönmem gerek farkındayım. :)