[Video]: Arslanbey Buluşmasi - 08.04.17

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Türker kardeşimizin LOGO 690 SX uçuşlarını her zaman ki konu başlığı altında paylaştık.

Gelelim diğer uçuşlarımıza ki bu hafta Şafak kardeşimiz her anlamda güne damgasını vurdu %p

-- Günün ilk ısınma uçuşundan kısa bir kesit

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

-- Son dönemdeki sıkı SIM çalışmasının karşılığını alan Şafak kardeşimizden şu ana kadar ki en net, en güzel uçuş (Invert Hover, Invert Side-ın Geçişler, Looplar) :thumbup: :bravo: :halay:
Uçuş stili mesela invert çıkış şeklinde çok tanıdık gelmiş olması lazım :D

NOT: Zaten bu muhteşem uçuş sonrasındaki uçuşta modeli kaybettik ne yazık ki :-\

-- Bu da nacizene benim uçuşum :saygilar:

İlk yorum benden olsun :)

Bu uçuşumu hiç unutmayacağım :D İnş bundan sonra da aynı şekilde devam edebilirim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vallaha süpermiş Şafak aşmışsın artık 450 kesmezdi zaten, 550 yide bırak 570 yap sen. Tebrikler

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu olası kuyruk sorununda, kuyruk dönmesine aldığım basit bi önlemmim var .

Malum heli deli gibi dönerken hem düzeltip, hem, kontrol altında tutmak oldukça zor.

Bende ikonda bi kanala Rescue hariç sadece düzeltme aktif ettim.

Olurda bigün kuyruğu kaybedersem düzeltmeyi aktif edip olduğum yere iniş(oto) yapabilirim.

ali yalçın' Alıntı:
Bu olası kuyruk sorununda, kuyruk dönmesine aldığım basit bi önlemmim var .

Malum heli deli gibi dönerken hem düzeltip, hem, kontrol altında tutmak oldukça zor.

Bende ikonda bi kanala Rescue hariç sadece düzeltme aktif ettim.

Olurda bigün kuyruğu kaybedersem düzeltmeyi aktif edip olduğum yere iniş(oto) yapabilirim.

Daha önce beni kurtarmıştı bu. Trex 700'ü ilk topladığımda kuyruğu becerememişim, havada kuyruğu şafta sabitleyen setscrew gevşemiş ve heli dönmeye başlamıştı. O zaman ikon vardı üzerinde sadece self-level özelliği vardı. Tabi auto falan bilmediğim için heliyi sadece düz şekilde ama dönerek indirmiştim. Dönüş yüzünden yatmıştı, paller ve skid gitmişti, skidin kırılan parçası pile girip bir pilimi pert etmişti... Ama heli kurtulmuştu :D

Zaten rescue tuşuna basılı tuttukça modeli oto levele alıyor. Böylr değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ama yükseltmesin istiyorlar sadece levela alsın... Zaten modeli bir an önce indirmeye çalışırken rescue da düzeltip düzeltip havaya atarsa güzel olmaz :)

Tabi çok kısa rescueya basarak düzeltecek kadar izin verip yükseltmesine fırsat vermemek de bi yöntem. Küçük dokunuşlar :laugh:

Buluşma ile ilgili de yatmadan izleyeyim videoları öyle yazayım :saygilar:

Şafak ve Mehmet Abi güzel ve temiz uçuşlar olmuş, izlemek keyifliydi. Bizde bu hafta renkli bir buluşma olmadı, zaten benimde ünite arıza yaptı. Şafak bu arada pilotajı epey ilerletmişsin.. başarılar :thumbup:

Şafak geçmiş olsun. Forumu takip ettiğim kadarıyla modeliyle en çok sıkıntı yaşayan kişi sensin. Buna rağmen yılmamış ve pilotajınıda ciddi manada geliştirmişssin. Seni tebrik ediyorum. %p

Mehmet abi paylaşım için teşekkur ederiz ayrica sticklerine saglık keyifli uçuş olmuş :thumbup:

Şafak Abi senide ayrı tebrik ediyorum kısa zamanda pilotajda ciddi ilerleme var ve bence 450 vakti sende dolmuş artık sana daha buyuk seni daha da ileri taşıyacak bir model yapalım artık :thumbup:

Arkadaşlar güzel yorumlarınız ve geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.

Emre Yolcu' Alıntı:
Mehmet abi paylaşım için teşekkur ederiz ayrica sticklerine saglık keyifli uçuş olmuş :thumbup:

Şafak Abi senide ayrı tebrik ediyorum kısa zamanda pilotajda ciddi ilerleme var ve bence 450 vakti sende dolmuş artık sana daha buyuk seni daha da ileri taşıyacak bir model yapalım artık :thumbup:

Emre yeni modelim inş 550 size olacak zaten :)
Yakında paylaşırım inş buradan :)