[Video]: DJI Phantom FC40 Kutu Açış, Ayar ve Test Videosu

Bu da kendi kamerasından video. Yalnız hava kapalı olduğu için iyi çıkmadı maalesef. Açarsa tekrar çekeceğim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Isa Sarı' Alıntı:
Bu da kendi kamerasından video. Yalnız hava kapalı olduğu için iyi çıkmadı maalesef. Açarsa tekrar çekeceğim.
Bu FC40 denen kamera gerçekten de iyiymiş :thumbup: Hiç Jelly Effect dediğimiz dalgalanma yok :halay: DJI ile bağlantı noktasında da Dumper falan olmadan direkt bağlanmış gözüküyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu durumda lensleri CCD olsa gerek ki bu harika demektir %p Netten araştırdım ama lens tipi hakkında bir bilgiye ulaşamadım :rolleyes:

Keşke Wifi frekansı, normal kumandalar ile de kullanmaya uygun olsaydı, o zaman tadından yenmezdi, zira fiyat olarak da gayet iyi :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet, Jelly Effect yok Mehmet Abi, ki ben de hayli hor kullandım aslında (yani çok sallatıyorum uçururken) :)
Kamera oldukça işlevsel. Söküp her türlü RC araçta kullanılabilecek cinsten. Tek kötü tarafı ses kaydetmiyor olması (üzerinde mikrofon olmasına rağmen).

İsa Bey bir kez daha elinize sağlık, çok güzel bir anlatım olmuş.

Zaten müthiş bir satış trendi yakaladı bir de böyle videolar gelince DJI'ciler hızla çoğalmaya devam edecek. :laugh:

Isa Sarı' Alıntı:
Bu da kendi kamerasından video. Yalnız hava kapalı olduğu için iyi çıkmadı maalesef. Açarsa tekrar çekeceğim...
Kamera güzelmiş gerçekten. :bravo: