Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

[Video]: Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Fotoğraflara devam.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eskişehir uçuşa doydu maşallah :bravo:

Valla doyduk ki ne doyduk. Ayaklarina saglik Mehmet abicim ☺

Ahmet abi, ben ve Mehmet abi bugun uctukca uctuk. Ben bu iki gunde 2017'deki toplam ucus sayimdan fazla ucmus olabilirim Mustakbel yeni sahamiz benim gercekten cok hosuma gitti. Gunese gore konumu, duzlugu, bitki yapisi ve ruzgar durumu (en azindan Eskisehir kosullarinda) cok cok guzel. Birkac foto da benden:

Hem ziyaret hem uçuş , hepsi bir arada , daha ne olsun. :bravo: :RCKolik:

Bu havalar da artık bir daha zor,sonuna kadar güzel değerlendirilmiş bir gün , ve anılardan silinmeyecek tatlı hatıralar. :thumbup:

Süper olmuş bu buluşma, havada çok güzeldi bugün pas geçmemişsiniz uçuşlara doymuşsunuz. Valla bu kadar çok uçmayı sonuna kadar hakketin bence Emre gölyaka o kadar uğraşmanın meyvelerini topladın bugün tebrikler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya valla golyakada ben de ugrasmadim esasen, Emre ve Dogukan'in zamanindan caldik [emoji1] Ellerine saglik ikisinin de, model harika oldu.

Bal tutan parmağını yalar :laugh:)))

Evet Emre ve doğukan kardeşimiz çok emek verdiler burdan bir vesile ile tekrar çok teşekkürler ikisinede on numara oldu model kırımsız uçuşların olsun Emre kardeşim...

fatih cebir' Alıntı:
Evet Emre ve doğukan kardeşimiz çok emek verdiler burdan bir vesile ile tekrar çok teşekkürler ikisinede on numara oldu model kırımsız uçuşların olsun Emre kardeşim...
Hem Emre Yolcu hem Doğukan kardeşlerimiz gerçekten 10 numara insanlar :thumbup: Seviyoruz onları :RCKolik:

Cumartesi günü katılamadım ama dün Mehmet abi ve Emre ile beraber hem muhabbet hem de uçuş derken akşamı ettik.Çok güzel bir gündü . Görseller içinde teşekkürler ellerinize sağlık. :thumbup: :halay: :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hem Emre Yolcu hem Doğukan kardeşlerimiz gerçekten 10 numara insanlar :thumbup: Seviyoruz onları :RCKolik:

fatih cebir' Alıntı:

Estağfurullah abi ne demek, elimizden geleni yaptık. Daha doğrusu Emre elinden geleni yaptı ben sadece modeli uçurdum :laugh: Çok şükür problemsiz bir nitro daha aramıza katıldı :D Hemde Goblin Nitroooo :halay:
Bizde sizleri çok seviyoruz Mehmet abi teşekkür ederiz :saygilar:

Bu arada alan gerçekten şahaneymiş, uçuşlar bu ara herkese iyi gelmeye başladı. Bu gazla devam edelim :D

Emre abi bakıyorum bu seferki buluşma resimlerinde ayar yapmıyor nitro ile uçuyorsun :) Nazar değmesin :bravo:

Önceden çalışmıyordu ki ayar yapalım Şafak :lollol: Şimdi çalışma işini çözünce, ayarı da tamam olunca bana bir tek uçmak kaldı :) Zaten Mehmet abi bu durumdan hoşlanmadı. İyi kötü dalgamızı geçiyorduk, şimdi tak diye çalışıyor, olmaz ki böyle diye serzenişte bulundu :lol: :lollol:

Emre Kaman' Alıntı:
Önceden çalışmıyordu ki ayar yapalım Şafak :lollol: Şimdi çalışma işini çözünce, ayarı da tamam olunca bana bir tek uçmak kaldı :) Zaten Mehmet abi bu durumdan hoşlanmadı. İyi kötü dalgamızı geçiyorduk, şimdi tak diye çalışıyor, olmaz ki böyle diye serzenişte bulundu :lol: :lollol:

:lollol: Haklı adam ;D