Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Bugün Ahmet abi ve ben öğleden sonra sahada buluştuk. Kuvvetli sağanak geçişleri arasında güneş açan dengesiz bir hava vardı :D Aralarda uçarız diye ümit ediyorduk ama rüzgar da aman vermedi ne yazık ki... Biz de oturup sohbet ettik açık havada :D

Yine de birşeyleri uçurduk ama. Merak edenler için:

Bugün Ahmet abi ve ben öğleden sonra sahada buluştuk. Kuvvetli sağanak geçişleri arasında güneş açan dengesiz bir hava vardı :D Aralarda uçarız diye ümit ediyorduk ama rüzgar da aman vermedi ne yazık ki... Biz de oturup sohbet ettik açık havada :D

Yine de birşeyleri uçurduk ama. Merak edenler için:

En azından hava alıp, sobhet etmiş ve sahayı boş bırakmamış oldunuz Emre'm daha ne olsun :halay::yuppi:

Bugün sahaya biraz erken çıkalım dedik. Öğleden sonra yağmur gelebilirdi tahminlere göre (nitekim geldi de)... Saat 10.30 dan sonra araziye geçtik, 16.00 dan sonra yağmurla beraber günü tamamladık.

Emre abinin yardımlarıyla Oxy3 ü sonunda uçurup ilk half pirolarını falan yaptırdım. Kuyruğu gözden geçirmiştim mekanik bi sıkıntı olmadığına emindim. 50mm kuyruk pallerini taktım. Bolca gain denemelerinden sonra salınım az kaldı, küçük helide o kadar olur dedim ve güzel bi uçuş yaptım. Üzerine daha çok düşüp daha çok uçacağız.

Protos 380 her zamanki gibi sorunsuz. Tak pilini uçur, akmaz kokmaz modunda... Üç güzel uçuş da onunla yaptım.

Max ile tek uçuşum oldu ne yazık ki ama güzel uçtuğumu düşünüyorum. Yere normalimden biraz daha yakın uçtum, keyif aldım.

Birkaç video var ama telefondan.. Yarın öbür gün yüklerim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Biz de bugun Ahmet abiyle ciktik. :)

EskHeliPort’umuzda yoncalar diz boyu olmus. Bir ustteki yedek arsamiza gectik, ancak orda da otlar almis yurumustu, ustelik hava da asiri sicakti.

Biz de daha onceki bir kesifte potansiyelini hissettigimiz ama gitmedigimiz bir tarafa gidip bakalim dedik. Sonucta mis gibi ucus alanli, buz gibi suyu olan cesmeli, kocaman dut agacindan golgesiyle harika bir alan bulduk. :) Oyle ki semaverimiz icin kuru dallar bile hazirdi mekanimizda :D

Uzatmayalim, cok guzel bir gun gecirdik, bol bol uctuk. :)

Abi ağaç gölgeliği,çeşme uçuş alanı daha ne olsun süper valla. Yeni sahanız hayırlı olsun diyelim inşallah bizede bir gün orda uçmak nasip olur, yanlız semaver de süper canım şimdi ondan demli bir bardak çay çekti:)