[Video]: Gaui X7 Detay Videoları (Tips & Tricks)

Emre abi bu güzel konu için çok teşekkürler eline sağlık , foruma 2 gün giremeyince 2. videoyu şimdi izleyebildim. Çok işimize yarayacak bir konu oluyor , X7'nin altını üstünü ezberlemişsin :D

İki yeni video (kuyruk ve Torq Tube) ile ilk mesaj güncellenmiştir ;)

Emre Kaman' Alıntı:
İki yeni video (kuyruk ve Torq Tube) ile ilk mesaj güncellenmiştir ;)

Bakalim bu yeni 2 konuda ne gibi detaylar bizleri bekliyor :bravo: :thumbup:

Yalnız forum efsane videolar kazanıyor X7 konusunda... Anca helifreakte var böyleleri, o da çok arayıp bulmak lazım, böyle ortada değil..

:saygilar: :saygilar: :saygilar:

GAUI maşallahı varmış gerçekten :D Hub'dan sonra kuyruk için de 3 versiyon çıkarmış :)

Emre sayende GAUI ile ilgile ancak saatlerce araştırsak bulabileceğimiz detayları bilgi ve tiyoları, derli toplu inceleme imkanımız oldu, emeğine sağlık :thumbup: :bravo: :RCKolik:

Eline sağlık Emre. :thumbup: :RCKolik:

Okulda bu kadar dikkatli ders dinlemiyordum sanırım , eline sağlık Emre abi ;D

Gaui konusunda Emre abi sayesinde çok şanslıyız :)

Sağolun arkadaşlar :) Bilinen şeyleri şöyle bir toparlıyorum sadece, bir nevi kamu hizmeti benimki, icat değil :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
GAUI maşallahı varmış gerçekten :D Hub'dan sonra kuyruk için de 3 versiyon çıkarmış :)

Mehmet abi X7'nin son hali şu anda baya iyi durumda. Her model zaman içinde kullanıcı isteklerine göre şekilleniyor biraz biraz, X7 şu haliyle baş ağrıtmayacak modellerden bir tanesi.

Tabi ki insanların istekleri bitmez. Mesela benim bile keşke şurası şöyle olsa gibi fikirlerim var. Ama bunlar parça bazında değil, genel olarak tasarımla ilgili şeyler. Belki bir ara bu konuda bir çalışma yapıp Alvin'e gönderirim ;D Yada kendime saklarım, kim bilir günün birinde "Kaman Heli Division" gibi bir model görürüz piyasada. Soxos'dan güzel görünür en kötü ihtimalde bile :lol:

Konu baya faydalı oldu benim için, Kemal bey tüm kuyruk upgrade leri yapmış, yanlız One way içini açtığımda iğneli tip olduğunu gördüm, çelik kafes e bakmak hiç gelmedi aklıma, ters diş mi değilmi bilmiyorum.

Umarım Savox motor ile sorun yaşamayız [emoji5]

Konu isine yaradiysa super Ali :) igneli tip varsa zaten hic ellenmemistir, ilk versiyondur. Kafes tipte hub kismi komple degisiyor. Seninkinde sekman falan vardir buyuk ihtimal.

Emre Kaman' Alıntı:
Konu isine yaradiysa super Ali :) igneli tip varsa zaten hic ellenmemistir, ilk versiyondur. Kafes tipte hub kismi komple degisiyor. Seninkinde sekman falan vardir buyuk ihtimal.
Aynen abi ucunda sekman var umarım sıkıntı yaşamayız [emoji120]