[Video]: Gaui X7 Formula // Alıştırma Uçuşlarına Devam - Arda Erkan

Eline sağlık Arda abi , X7 kırbacı yemiş yine ;D

THK'da stokda vardır 11T kap hemen bir tane :D

Selim amcanında eline sağlık cidden kadrajdan hiç çıkarmadan çekim yapmış :D

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
:Valla Babana helal olsun. süper çekim.

uçuşlar dediğin gibi alışma süreci tüm hızıyla devam ediyor. ama senin en büyük sıkıntın kuyruk titremesi artık yok ..

uçuş için ellerine sağlık.. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Teşekkürler kardeşim.Aslında onda çok hızlı alan tararken ortaya çıkıyordu biraz ama kafam turum yüksekti. :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yakıştı bu model ve ünite :)

Tabii alıştırma evreleri daha bunlar, uçuşta kırbaçtan esintiler olsa da eskilere göre biraz da temkin hissediliyor. Coşkuyu vermeni bekliyoruz dört gözle Arda :)

Bu arada yol yakınken pinyon da değiştirebilirsin tabi, mevcut olanla bayağı üst sınırda sanırım şu anda kafaturu... Senin tercihin biraz daha zengin karışım rpm olarak :D

Sağol Rasim.Bu aralar inanılmaz üşengeçlik var üstümde pinyon değiştirmeye bile halim yok :) Hazır böyleyken biraz teknik geliştireyim :D

Emre Kaman' Alıntı:
Bravo Arda! :thumbup: Valla yakıştı sana bu model, hem de ne! :D

Teşekkürler Kaptan :)

Burak Öğüt' Alıntı:
Arda'nın uçuşları videodan izlemekte varmış. :lollol: :lollol:

Maalesef izin günüm sadece pazar olduğu için denk getirmemiz zor olacak gibi. Ama Selim amcamın maşallahı var, beni aratmamış. :bravo:

Uçuşa da diyecek birşey yok, her zamanki gibi harika. Ellerine sağlık kardeşim. :thumbup:

Senin izin günün normal kardeşim benim değil.;D Neyse ayarlamaya çalışacağız gene bir şekilde :D

Fatih Başaran' Alıntı:
Babanın da senin de eline sağlık Arda... Keyifle izledim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih hocam teşekkürler. :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ardam , uçuşu henüz izleyemedim ama , baba ile gidilen bir uçuş , ne olursa olsun en güzel uçuş olmalı...Şu keyfi gördükçe ben bile keyiflendim :D , ne güzel , hobini baban kabullenmiş ve sana eşlik etmiş...Bu herkese nasip olmayacak kadar güzel bir duygudur haaa , benim babam da hobimden hoşnut oluyor ama , uçuşlarıma eşlik edecek kadar merak uyandırmadı mesela...Seni gururla izlemeye devam ediyoruz abiciğim... :RCKolik:

Hakan abi,

Babamın en büyük hobisi satranç. Ev madalya ve kupayla dolu. O yüzden beni biraz daha iyi anlayabiliyor. Gerek maddi ve manevi destek veriyor.

Ufak tefek atöyle ihtiyaçlarını bana sormadan kendi alıyor. Kablo , bant , lehim makinası , ölçü aleti vs. :D

Berkay Eğmür' Alıntı:
Eline saglik Arda abi model canavar maşallah [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji122] [emoji122]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler kardşeim. :)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Arda Babanında seninde eline sağlık gerçekten güzelde çekmiş, paylaşımdan dolayı sana ve amcaya teşekkürler. :saygilar: :saygilar: Burakın çekimleride özleyeceğiz gibi geliyor ama hayırlısı.

Sağol abi.

Burak'ın yokluğu geçici. Yakın zamanda sahaya dönecek :D Belki yeni bir modelle :)

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Arda ellerinize sağlık . Güzel uçuşu izlemesi zevkli oluyor..... Amcam Buraktan Bir tık iyi :lollol: :lollol:

Teşekkürler Halil. Beğenmene sevindim. :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Selim amcamızın masallahi var. Gercekten sahane bir cekim yapmış :halay:

Gun geçtikçe ayar olsun modele iyice ısınıyorsun cok belli. Zavallının senden çekeceği var :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler abi.

Model değişikliğini bu yüzden çok sevmiyorum.Ayarla uğraşmayı hiç sevmediğim için ama zamanla istediğim gibi olucak artık. :D

tamerkaymakci' Alıntı:
Burak'in pabucu dama atilmis sanki :laugh:

Elinize saglik. Sana X7 yakismis, bence Selim amcaya da benzinli bir warbird ucak yakisir gibi :)

Burak yakında sahalarda. :D Selim amcanın bizim kadar bağlı olduğu hobisi olduğu için vakit ayırmaz. Ama mesleği gereğide ilgisini çekiyor.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Kardeşim uçuş her zamanki gibi süper maşallah.
Sen ayarları kurcalayarak daha da canavar hale getirirsin eminim.
Önceliğin pinyon olacaktır ki söylemişsin zaten :)
Sen Accord'a binen adamsın. Bu hız seni kesmez pinyon şart :thumbup:
Selim amcanın da eline sağlık. Çekim süper valla :bravo:

500 bg arabayada bindim İbrahim. Artık yavaşlıyoruz ;D

Ayrıca , teşekkür kral öğretmenim. :halay:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Eline sağlık Arda abi , X7 kırbacı yemiş yine ;D

THK'da stokda vardır 11T kap hemen bir tane :D

Selim amcanında eline sağlık cidden kadrajdan hiç çıkarmadan çekim yapmış :D

Fazla kırbaç vurmaya kıyamıyorum :D.Alışkanlık işte overspeed için tırmanışa geçtim.Nasıl ineceğiz şimdi diye içim gitti. :laugh: :laugh:

hayırlı olsun x7 çok güzel model dfc rotor a göre formula rotordan daha keyif alacağına eminim :agreed:

Cem teşekkürler kardeşim. :thumbup:

Hayirli olsun yeni makine Arda abi :thumbup:
The Makinaaaaa :coolxf:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Hayirli olsun yeni makine Arda abi :thumbup:
The Makinaaaaa :coolxf:

Yeni bölümü çıksada izlesek :D

Sağol kardeşim. :thumbup: Daha iyisi senin olsun :)

Arda eline sağlık. :bravo: :bravo:

Selim amcamızda heli tracking konusunda bence oldukça iddialı ve yetenekli. :coolxf: Umarım seninle birlikte daha sık görürüz sahalarda. :thumbup:

X7 ile uçuşlarını izlemekte çok keyifli, giderek sen modele model sana daha çok alışıyor. :halay:

Açıkçası modeller overspeed olurken böyle içim bir ufaktan cız ediyor benim. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Arda eline sağlık. :bravo: :bravo:

Selim amcamızda heli tracking konusunda bence oldukça iddialı ve yetenekli. :coolxf: Umarım seninle birlikte daha sık görürüz sahalarda. :thumbup:

X7 ile uçuşlarını izlemekte çok keyifli, giderek sen modele model sana daha çok alışıyor. :halay:

Açıkçası modeller overspeed olurken böyle içim bir ufaktan cız ediyor benim. :laugh:

Tesekkurler abi begenmene sevdindim. :)