[Video]: GOBLIN NİN KUYRUĞUNA KAMERA KOYARSAK NE OLUR??? CEVABI VİDEODA:):):)

efsunkar3356

Kıdemli Uye
GOBLIN NİN KUYRUĞUNA KAMERA KAYARSAK NE OLUR??? CEVABI VİDEODA:):):)

BUNU DAHA ÖNCE YAPTIĞIMDA HELİKOPTERİ KAYBETMİŞTİM. AMA İÇİMDEDE KALMASI OLMAZDI. ORTAYA GÜZEL BİR ÇEKİM ÇIKTI. İYİ SEYİRLER.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

BUDA DAHA SONRA STANDART UÇUŞ...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: GOBLIN NİN KUYRUĞUNA KAMERA KAYARSAK NE OLUR??? CEVABI VİDEODA:):):)

Erhan kamera nedir cekim baya iyimis %p

Güzel bi çekim olmuş Erhan ellerine sağlık :)

Ben aslında 3d bir uçuşta da kamera olsun isterdim, tamamında değil belki ama bi kısmında... Şöyle mide bulandırıcı bişeyler :D

tamerkaymakci' Alıntı:
Erhan kamera nedir cekim baya iyimis %p

Tamercim xiaomi yi kamera bende bu kadar güzel görüntü çıkmasını beklemiyordum. özellikle titreşim konusunda çekincelerim vardı. görüntüleri izleyince maşallah dedim.

camerayı satmayı düşünüyordum ama galiba vaz geçicem.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Güzel bi çekim olmuş Erhan ellerine sağlık :)

Ben aslında 3d bir uçuşta da kamera olsun isterdim, tamamında değil belki ama bi kısmında... Şöyle mide bulandırıcı bişeyler :D

Sağoalsın Rasim. valla aklımdan geçti ama o zaman heralde görüntülerden bişey anlaşılmazdı. veya yer manzarası olduğunda yavaç ama devamlı bir takla ve dönmeler olabilirdi. işallah ilerde bu ilk denememdi.

Ellerime sağlık Erhan güzel uçuş ve değişik bir çekim olmuş dediğin gibi bende titreşim olur zannettim ama maşallah Quad kadar temiz.

Eline sağlık,Erhan çok güzel olmuş
Denemek lazım...

Ne yaptin ettim yine Goblin kuyruga kamerayi taktin demek ki :laugh: ;D

Ucusa gelirsek, sticklere saglik kardesim :halay: Sayende kulaklarimizin pasi bu hafta da silinmis oldu, Ellerine saglik :thumbup: :bravo:

Erhan'ım ellerine sağlık :saygilar:
Farklı bir çekim olmuş :laugh:
Benim de isteğim var ama kamera yok :laugh:

Elinize sağlık, kamerayı ben de merak etmiştim. xiaomi olduğunu öğrenince açıkçası şaşırdım. Helikopterin kuyruk kısmına takılamayacak kadar büyük ve dengesini etkiler diye düşünmüştüm.

Ancak çekim gerçekten güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler.

Erhan eline sağlık güzel bir görüntü olmuş. Seyrederken pal şekli ve koskoca Goblin sanki oyuncak modelmiş gibi görünüyor ;D Tekrar denersen kamera açısını modeli görecek şekilde değilde direk aşağıyı görecek şekilde ayarlarsan sanki daha iyi olur. Ayrıca kameranın görüntü kalitesi de enfes.

Eline saglik Erhan, degisik bir ucus olmus. Bu kuyrukta kamera olayini daha oncede izlemistim baya hosuma gitmisti %p

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Ellerime sağlık Erhan güzel uçuş ve değişik bir çekim olmuş dediğin gibi bende titreşim olur zannettim ama maşallah Quad kadar temiz.
Mustafa aynen bende umuyordum ama maşallah tek bir sarsıntı yoktu .
Mordo Ortasi' Alıntı:
Eline sağlık,Erhan çok güzel olmuş
Denemek lazım...
Mardo abi ne zamandır Aklımdaydı yapayım dedim artık. İyiki denemişim. Güzel oldu.
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ne yaptin ettim yine Goblin kuyruga kamerayi taktin demek ki :laugh: ;D

Ucusa gelirsek, sticklere saglik kardesim :halay: Sayende kulaklarimizin pasi bu hafta da silinmis oldu, Ellerine saglik [emoji106] :bravo:
Ne demek abi uçarken tüm uçmayan arkadaşlarımız için uçuyorum.
İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Erhan'ım ellerine sağlık :saygilar:
Farklı bir çekim olmuş :laugh:
Benim de isteğim var ama kamera yok :laugh:
İbrahim olur bunlar fantezi denemeleri .
Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Elinize sağlık, kamerayı ben de merak etmiştim. xiaomi olduğunu öğrenince açıkçası şaşırdım. Helikopterin kuyruk kısmına takılamayacak kadar büyük ve dengesini etkiler diye düşünmüştüm.

Ancak çekim gerçekten güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler.
Ali Bey ilk düşük kafa devrinde kalktığımda arka ya doğru bir kaç yalanlama gördüm İdıl 1 e alınca maşallah heli ip gibiydi. FBL bu konuda çok iyi kendisi direk dengeliyor.
mevlüt yılmaz' Alıntı:
Erhan eline sağlık güzel bir görüntü olmuş. Seyrederken pal şekli ve koskoca Goblin sanki oyuncak modelmiş gibi görünüyor ;D Tekrar denersen kamera açısını modeli görecek şekilde değilde direk aşağıyı görecek şekilde ayarlarsan sanki daha iyi olur. Ayrıca kameranın görüntü kalitesi de enfes.

Mevlüt abi ilk başta öyle düşündüm ma boom un üzerine sabitlemek zor ve mukavameti kolay olmicağı için fin e dikey olarak monte ettim. Ayrıca boom un üzerine koyduğumda ana paller korkutma değil

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Eline saglik Erhan, degisik bir ucus olmus. Bu kuyrukta kamera olayini daha oncede izlemistim baya hosuma gitmisti %p
Kemal o video yu yıllar önce bende izlemiştim. Goblin di oda yanılmıyorsam. Hatta ondan esinlenmedim dersem yalan olur.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel çekim olmuş. Youtubede bu tür videoların çoğunu izlemişimdir. Bi ara ben de denedim.

[Video]: GOBLIN NİN KUYRUĞUNA KAMERA KOYARSAK NE OLUR??? CEVABI VİDEODA:):):)

Eline sağlık Erhan, orjinal bir çalışma olmuş. :thumbup:

Kameranın montajını görebileceğimiz uzaktan bir fotoğrafta paylaşsaydın güzel olurdu, nasıl taktın onu fine merak ettim doğrusu. :)

Bende Rasim gibi uçuşun sonlarına doğru bir adrenalin beklemiştim esasında. :laugh: Kuyruk videosu ve uçuş videon çok keyifli, paylaşım için teşekkürler. :RCKolik: