[Video]: Graupner MZ-24//Goblin 380//Graupner Gr-18 Fbl//Emre Biçen//21.06.2015

Emre 1 yılda böyle bir pilotaja ulaşmak ciddi bir yetenek işi. :bravo: :bravo:

Bizde RCKolik'ten fayda gördüm diyince ayrı bir gururlandık doğrusu. :laugh: Keyifle izledik her videonda bizi şaşırtmaya devam ediyorsun, sticklerine sağlık. :halay: :halay:

Bu Ankara'nın suyundan bende ciddi bir şekilde şüphelenmeye başladım doğrusu, esasında pek fazla suda yok memlekette ama. :lol: :lol: :lol:

Bu güzel paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Ben bir şapkanın önüne kılıf yapıştırdım s5 telefonumla tek başıma uçuşlarımı çekiyorum hatta heliyi iyi takiip ettiği için başkasından bile güzel çekim oluyor sürekli kadrajda oluyor heli. resimleri birara uploadedeyim bu işte ben telefondan gayet iyi performans alıyorum.

Mustafa aslında telefon ile çekim işini nasıl yaptığını anlatırsan sevinirim cok işime yarayacaktır :)
Fatih Avcı' Alıntı:
Emre eline sağlık. Maşallah. Gerçektem video süper, camera süper.

daha fazla video paylaş bizimle.

Teşekkürler fatih her fırsatta video çekmeye çalışıyorum bu yazda öyle olacak inşalah
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gelismende RCKolik ailesi olarak az da olsa katkimiz oldu ise ne mutlu bize Emre :RCKolik:

Gercekten ailemizin en genc pilotlarindan birisi olarak gelecek vaad ediyorsun ve gelismeni izlemek bize ayri bir mutluluk veriyor :thumbup: Ucus da gayet basariydi sticklerine saglik :bravo: Yakin zamanda videolarin devamini mutlaka bekliyoruz, arayi bu kadar acmayalim lutfen :halay:
Teşekkürler mehmet abi arayı açmamaya çalışıyorum ama işimden dolayı malesef azcık açılıyo :embarras:

murat kurdoğlu' Alıntı:
Bu işten keyif alınca ve çalışınca gelişiyor,emre kardeşim hem çok iyi bir pilot hem çok iyi bir modelc. yolu açık olsun,inşaallah bigün beraber uçarız...
Murat abi söylediğin gibi çok keyif alıyorum uçarken beraber uçmayı çok istiyorum elbet birgün yollarımız kesişir herhalde %p
Doğukan Ocak' Alıntı:
Emre abi tebrikler çok güzel uçuş ellerine sağlık :)
Ayrıca iyi dilekleriniz içinde abilerime arkadaşlarıma çok teşekkür ederim allah razı olsun , nazarda değmesin inşallah :)
Teşekkürler doğukan hepimize nazar değmesin işalah :saygilar:
%p :RCKolik:
Türker Akgün' Alıntı:
Emre 1 yılda böyle bir pilotaja ulaşmak ciddi bir yetenek işi. :bravo: :bravo:

Bizde RCKolik'ten fayda gördüm diyince ayrı bir gururlandık doğrusu. :laugh: Keyifle izledik her videonda bizi şaşırtmaya devam ediyorsun, sticklerine sağlık. :halay: :halay:

Bu Ankara'nın suyundan bende ciddi bir şekilde şüphelenmeye başladım doğrusu, esasında pek fazla suda yok memlekette ama. :lol: :lol: :lol:

Bu güzel paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Valla türker abi ankaranın suyu fena değilde doğası biraz taşlı ama istersen buradan sana bir kaç litre su gönderebiliriz :p :lol:

sayenizde buralardayım türker abi baş roldeki kişilerden birisi kesinlikle sensin emeklerinize sağlık