[Video]: Hafta İçi Kaçamak Silivri Kavaklı Buluşması

is@_gs

Kargadan baıka kuı tanımam
Mart aynını son günü Mustafa Temuralay ile beraber Silivri Kavaklı'da buluşma gerçekleştirdik. Hava şartları uçuş için iyiydi.

Günün Özeti :

Ben Goblin 700 ve Gaui X3 ile uçuşlarımı gerçekleştirdim. Uçuşlarımda genel olarak ters alan turu çalıştım.

Mustafa güne Trex 450 L ile başladı fakat esc'nde problem vardı 2nci uçuşunda malesef esc'nin gazabına uğradı ve kırım yaşadı. Kırımda skid , turq tube dişli ve kuyruk dişlisi sıyırdı.

Alanımızdan görüntüler :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

GAui X3 Alıştırma uçuşları :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin 700 :

Goblin 700 Ters alan turu çalışmaları :

Trex 450 L kırım :

Hava süper uçuş alanı süper güzel bir buluşma olmuş. Kırım olmasaydı daha iyi olurdu mustafa geçmiş olsun kardeşim neyseki büyük bir kırım degil oda yine bir teselli sebebi, zeminde yumuşak inşallah çok masraf çıkarmaz görüşmek üzere :saygilar:

Off, alana bak! [emoji1]

Mustafa gecmis olsun. Ellerinize saglik arkadaslar :)

Oncelikle kirim icin Mustafa kardesimize gecmis olsun diyelim. Yere yakin olunca bir anlik yerle temas ile kuyruk dislisi siyirinca yapacak pek bir sey kalmamis :embarras: Ama Allah'tan model kucuk ve zemin yumusak olunca kirim min hasar ile atlatilmis :thumbup:

Ismail masallah kardesim sen ne yaptin oyle :coolxf: Once GAUI X3 ile zimba bir kalkis, sonra 700 ile ilk harekette ilk defa Hurricane denemesi :thumbup: :bravo: Valla bravo kardesim aynen devam :halay: :yuppi:

Herkese tesekur ederim

Abi oldu biseyler zaten bastan belli ediyordu hold u kapadim zaman motor kendiligin den donuyordu
Dedik neyse ucalim dedik [emoji3] [emoji1]

Raporda basit standart disli ve skid [emoji3] [emoji3]

Yeni alan ismail abiye yaradi valla vurdu kirnaci vurdu kirbaci [emoji1]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kırım için geçmiş olsun Mustafa

İsmail süpersin maşallah...

Kırım için geçmiş olsun. ama en kötü kırım böle olsun. zaten uçuş maşallah çok keskin di.

ismail uçuş süperdi. hareketleri çok güzel çıkarmıssın. ve yere yakın uçmussun. otlar kalmamış.

ellerinize sağlık . :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Eline sağlık ismail.valla görmeyeli bayağı geliştirmişsin kendini. Böyle devam kardeşim. Helal olsun.
Mustafa geçmiş olsun.çok büyük bir kırım gibi görünmüyor. Eline sağlık , güzel uçuş sergilemişsin.

Güzel uçuşlar sergilemişsiniz ellerinize sağlık arkadaşlar, kırım içinde geçmiş olsun Mustafa.

Alan müthiş , uçuşlarda öyle :)
Elinizd sağlık paylaşım için teşekkürler. Kırım içinde geçmiş olsun :(

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar :thumbup:
Uçuşların maşallahı var. Her ikinizi de tebrik ediyorum. İsmail yere yakın tictocta bi ara tırstım ki Mustafa senin de etkilendiğini söylemişti zaten :laugh:
Kırım için geçmiş olsun Mustafa'm :(

Hekese hayırlı akşamlar

forum da fazla konu kirliliği oluşmaması için bende burdan devam ediyim dedim

Perşembe günü baktık ismail abi ile hava cillop :laugh: hemen sabahtan ver elini Silivri :laugh:
Gene muhteşem alana geldik çok güzel bi hava vardı adeta yaz 24 derece falandı hava sıcaklığı Rüzgar neredeyse Sıfır

İsmail abi Gaui Nx7 Goblin 700 VE x3 le geldi bende trex 450 dominatör ile yeter dedik :)

Gaui nx7 nin anlamsız bi titreşim sorunu var çözemedik
İsmail abi goblin 700 de değişiklik yapmış :)

bakalım neler olmuş :halay:

Videolar için baştan özür dilerim cihazın ayarlarını yapmaya uğraşıyorum bir türlü tutmadı :lol:

ismail abinin goblin 700 uçuşu %p

Gaui Nx7 nin ayarlar sonrası deneme hali

Benim Dominatör uçuşum

Son olarak ismail abi x3 ile uçuşu

baya bi uçuş oldu yaklaşık 10-12 uçuş yaptık ama çekim yapamadım bu kadar çekebildik malesef

Keyifli seyirler :saygilar:

İsmail abi maşallah o kadar modeli iyi getirmiş sahaya. :laugh:

Gaui olduğu için söylemiyorum ama dumanla beraber alan taramalar çok keyifliydi. Eline sağlık abi. Titreşim problemi kafa turundan olabilir mi ? Sanki titreşim değilde bana sallama gibi geldi.

Mustafa seninde eline sağlık kardeşim.450 'den bomba sesler çıkıyor. :)

Bu arada değişiklilerin ne olduğunu öğrenemedik :)

En guzel Bulusma hafta ici kacak Bulusma :halay: Bakalim izleyelim, ucuslar nasil olmus. Paylasim icin ayrica Tesekkurler arkadaslar, sayeniz de biz de "Kacmis" kadar olduk ;) ;D

Arkadaşlar süper bi kaçamak olmuş. Ellerinize sağlık. Kavaklıya kadar gelmişken Çorluyada gelin bi ara :)