[Video]: Haftanın Videosu: ETKILE BIZI Huseyin Abi :):)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Her ne kadar bu videoyu konusunda paylaşmış olsamda, haftanın videosu olacak KALITE ve GUZELLIKTE oldugu için ayrıca paylaşayım istedim :lollol:

Öncelikle güzel uçuşu ve bize verdiği bu fırsat için Huseyin abimize, çekimlerde değerli katkılarını esirgemeyen Omer abi ve Altan kardeşimi, muzik remixi için yapan Yunus Aygen kardeşimize teşekkürler :thumbup:

Haa az daha unutuyordum. Bunları editleyip bizlerle paylaşan KENDIME DE teşekkürler :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Haftanın Videosu: ETKILE BIZI Huseyin Abi :):)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Her ne kadar bu videoyu konusunda paylaşmış olsamda, haftanın videosu olacak KALITE ve GUZELLIKTE oldugu için ayrıca paylaşayım istedim :lollol:

Öncelikle güzel uçuşu ve bize verdiği bu fırsat için Huseyin abimize, çekimlerde değerli katkılarını esirgemeyen Omer abi ve Altan kardeşimi, muzik remixi için yapan Yunus Aygen kardeşimize teşekkürler :thumbup:

Haa az daha unutuyordum. Bunları editleyip bizlerle paylaşan BANA DA teşekkürler :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sıradan.bu değil. bu da değil,şaşırt bizi,mutlu et bizi derken Hüseyin hoca neredeyse kırım yapacaktı.Psikolojik baskının dibindeydik ;D ;D ;D ;D ;D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ayrıca Mehmet hocam yine döktürmüşsün eline sağlık :thumbup: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Arkadaşlar hepinizin eline sağlık izlediğim en güzel videolardan biri olmuş :lollol:

Hüseyin hocam sen remix' e aldırma, Ben oldukça ETKİLENDİM. :bravo:

O gün hava soğuktu ama ortam çok sıcaktı. Biz çok eğlendik! :lol: Hüseyin biraz daha gaza gelseydi kuyruğu yerde bırakacaktı...

Mehmet, videoya gelince; Bu değil! Etkile bizi! Şaşırt bizi! ??? Şaka, şaka, eline sağlık. Cumartesi gününe geri döndüm. :thumbup:

Haftaya kuyrugu yerde birakip hanimi etkileyecegim bir poset dolusu ucakla. Eline saglik mehmet.

Haha süper olmuş. Ali ağaoğlu sponsor olsun Hüseyin hocam o uçağın kuyruğunu toprağa sürter hatta toprağın altına sokar tekrar yukarı çıkarır. :thumbup: :saygilar:

güzel ters çevirmiş uçağı :D

Dağ fare doğurmuş, Bilocan mutlu et arkadaşları nasıl berbat uçmuşsun sen öyle inanamadım ağlamak istiyorum :'(