[Video]: İstanbul Hezarfen Team

is@_gs

Kargadan baıka kuı tanımam
Arkadaşlar hezarfende dün bi buluşma gerçekleştirdik. Buluşmaya Sinan Şengüler, Mustafa Temuralay ve Selçuk Öztürk arkadaşımızda eşlik etti. İstanbulda çok soğuk bi hava hakimdi fakat uçuşlarımızla içimiz ısındı. Ben Goblin 700 Carbon (byerhn) - Goblin 500(byerhn) ve Trex 450 Domınator ile uçtum. Mustafa Temuralay Trex 600 Nitro ile uçuşunu gerçekleştirdi. Fakat Mustafa kardeşimin son uçuşunda büyük bi talihsizlik oldu ve kuyruk servosu havada iken arızalandı. Allahtan hemen holdu çekti ve kırım yaşanmadan uçuşlarımızı gerçekleştirdik. İyi seyirler... :RCKolik:
Goblin 700 Competition Carbon
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Goblin 500
Mustafanın Trex 600 N servo problemi yaşadığı video

Öncelikle paylaşım için teşekkürler İsmail. Ekip de modeller de şahane :thumbup: Selcuk kardeşimizi de epeydir göremiyoruz ne yazık ki.

Bu arada videoları çeken Sinan'ın yorumları da harika :lol:

Seni de güzel uçuşların için tebrik ederim. Sinan'ın da videoda dediği gibi Adana'da neden böyle uçmadın :)

Unutmadan kırım geçiren Mustafa arkadaşımıza da geçmiş olsun.

Tsk ederim mehmet abi sorma tam gaza geldi modelin ayarları bitti hart hurt uçmaya başlayalım dedim :) Servo izin vermedi o da modelin sadakası olmuş oldu
Dediğin gibi abi selçuk abi bayadır yanaşmıyor uçuşlara allah razı olsun dün motor yakıt çekmiyor idi onun ayarı için geldi ama tahminimce oda sahalara dönecektır [emoji2] [emoji1]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle paylaşım için teşekkürler İsmail. Ekip de modeller de şahane [emoji106] Selcuk kardeşimizi de epeydir göremiyoruz ne yazık ki.

Seni de güzel uçuşların için tebrik ederim. Sinan'ın da videoda dediği gibi Adana'da neden böyle uçmadın :)

İsmail abi bi açıldı tam açıldı mehmet abi sorma sarj aleti pil yetiştiremedı [emoji1] [emoji1] [emoji122]

Öncelikle paylaşım için teşekkürler İsmail. Ekip de modeller de şahane :thumbup: Selcuk kardeşimizi de epeydir göremiyoruz ne yazık ki.

Sorma abi bende göremiyorum hayırsızı :halay: :yuppi: ;D ;D

Mehmet abi sinan'ın çenesi soğuktan düştü abi video çekmediğimiz uçuşlarda elinde telefon yokken ağzı hiç durmuyor. :lol: Şaka bi yana fakat şikayetimiz yok
Abi Adana'da hem ilk madien uçuşu hemde heyecan tavandı ondan hover da kaldık sadece
Uçuşumla ilgili yorumuna da teşekkür ederim abi sizlerin ve diğer arkadaşlarımında yardımıyla yavaş yavaş kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. :saygilar:

mustafa temuralay' Alıntı:
İsmail abi bi açıldı tam açıldı mehmet abi sorma sarj aleti pil yetiştiremedı [emoji1] [emoji1] [emoji122]
Sağol Musti Bana Powelab 8 değil 18 lazım ;D

Selçuk ÖZTÜRK' Alıntı:
[emoji1] [emoji1] ben gördüm söyledim hemen de cıkıverdı ortaya bak sen :halay: [emoji2]

Ynt: [Video]: İstanbul Hezarfen Team

Arkadaşlar Ellerinize sağlık. Uçuşlar mükemmel.

Allahtan ismail é söyledim modeli fazla zorlama diye. Demesem kim bilir ne olucak.
[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]

mustafa temuralay' Alıntı:
Tsk ederim mehmet abi sorma tam gaza geldi modelin ayarları bitti hart hurt uçmaya başlayalım dedim :) Servo izin vermedi o da modelin sadakası olmuş oldu
Dediğin gibi abi selçuk abi bayadır yanaşmıyor uçuşlara allah razı olsun dün motor yakıt çekmiyor idi onun ayarı için geldi ama tahminimce oda sahalara dönecektır [emoji2] [emoji1]
İlk mesaja ilave edilen video az önce izledim. İyi zamanında fark edip, güzel bir kurtarış ile başarılı ve sağlam bir iniş olmuş Mustafa. Sticklerine sağlık.

Selçuk ÖZTÜRK' Alıntı:
Inanmayacaksın ama mesajını okumadan önce arkadaşlara "Selçuk bir daha görürseniz, çok çok selam söyleyin" demek üzereydim. Ama gerek kalmadı hosgeldin sefalar getirdin Selçuk :thumbup:

Özetle "İstanbul Hezarfen Team" gümbür gümbür geliyor belli oldu :halay: :yuppi:

İlk mesaja ilave edilen video az önce izledim. İyi zamanında fark edip, güzel bir kurtarış ile başarılı ve sağlam bir iniş olmuş Mustafa. Sticklerine sağlık.

Inanmayacaksın ama mesajını okumadan önce arkadaşlara "Selçuk bir daha görürseniz, çok çok selam söyleyin" demek üzereydim. Ama gerek kalmadı hosgeldin sefalar getirdin Selçuk [emoji106]

Özetle "İstanbul Hezarfen Team" gümbür gümbür geliyor belli oldu :halay: :yuppi:
Tsk edrrim mehmet abi

Ynt: [Video]: İstanbul Hezarfen Team

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Arkadaşlar Ellerinize sağlık. Uçuşlar mükemmel.

Allahtan ismail é söyledim modeli fazla zorlama diye. Demesem kim bilir ne olucak.
[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]
Kardeşim uçuşun belli sürelerinde hep aklıma geldin hatta bi yerde sinanla muhabbetini yaptık modeli zorlamamam hakkında ama model kendi bağırıyordu ZORLA BENİ ZORLA BENİ diye.. artık Allah ne verdiyse... :lollol:

Aynen Mehmet abi teşekkürler..

Inanmayacaksın ama mesajını okumadan önce arkadaşlara "Selçuk bir daha görürseniz, çok çok selam söyleyin" demek üzereydim. Ama gerek kalmadı hosgeldin sefalar getirdin Selçuk :thumbup:

Eyvalle abi sağolasın hoşbulduk.
Yaza kadar kendime izin vermiştim ama arada sırada kaçamak olabilir tabi :)

Süper bir takım kurulmuş Hazarfen'de.

Uçuşlar ve paylaşımlar için elinize sağlık arkadaşlar, nicelerini görürüz inşallah. :halay:

Dış sesi de forum ahalisi olarak çok sevdik, her zaman buluşmalarda görmek isteriz. :laugh:

Kurtarışta çok iyiydi gerçekten, tebrikler. :bravo: