[Video]: KELAYNAK KELAYNAK OLALI BÖYLE ÇİM BİÇME GÖRMEDİ.

efsunkar3356

Kıdemli Uye
KELAYNAĞA GİTMEYELİ BAYA OLMUŞTU. E DEDİK BARİ HAKKINI VERELİM. ÇOK GÜZEL BİR ORTAMDA UÇUŞLARIMIZI EDA ETTİK. GOBLIN 770 ÇİMLERLE DANS ETTİ. JR FORZA 450 İSE ÇİM PİÇTİ.

JR FORZA 450 İÇİN Bİ DEĞERLENDİRME VİDEO SU DA ÇEKTİK.

BUGÜN BİDE YENİ HARAKET DENEMİŞ OLDUM. %50 DE BAŞARILI OLDUM. AMA DAHA ÇOK EKMEK YEMEMİZ LAZIM.

GOBLIN 770

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

JR FORZA İNCELEME VİDEOSU

ÇİM BİÇME VİDEOSU :laugh: :laugh: :laugh: (VİDONUN SONUNDA ÇİMİN MUZDARABINA UĞRADIM HOLD Ü ÇEKTİM AMA HELİ YAN YATTI AMA MAŞALLAHI VAR. UÇUŞLARA DEVAM ETTİK.)

Ynt: [Video]: KELAYNAK KELAYNAK OLALI BÖYLE ÇİM BİÇME GÖRMEDİ.

Fotolar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Erhan çoşmuşsun yine tebrikler bugünkü uçuşların süperdi :bravo:
770 le uçuşun çok iyiydi
Forzayla bi iki tehlikeli figürler vardı aman diyorum... Kardeşim
İkon self level iş başında yine herzamanki gibi, inişte fazlaca özgüven vardı sanki..
Sonuç olarak çokiyidin yine kardeşim

Erhan son video basinda az daha cim bicmenin yani sira az daha asfalti da kaziyormussun :laugh: :D

Incelem videocu gercekten cok guzel, ayrica Tesekkur ederiz. Bu video Forza konusuna tasidim ve bazi sorularim oldu, bir bakarsin. Bu arada Ikon kurtarma da gayet basarili.

Forza ile inise ise diyecek bir sey bulamiyorum :lol:

Goblin ucusun ise favorim %p yeni hareket dedigin half piro giris ve cikislarda double rudder olsa gerek ve bence gayet net ve temiz bir hareket olmus :halay:

Pistin orada üzerinden 770 geçtikçe titreme tutan arkadaşlar kimdi?

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Erhan çoşmuşsun yine tebrikler bugünkü uçuşların süperdi :bravo:
770 le uçuşun çok iyiydi
Forzayla bi iki tehlikeli figürler vardı aman diyorum... Kardeşim
İkon self level iş başında yine herzamanki gibi, inişte fazlaca özgüven vardı sanki..
Sonuç olarak çokiyidin yine kardeşim
Aynen biraz baktım yakınlaştı. Hemen self leveler İ çektim. Hiç RİSK almaya gerek yok.

Bu arada hep yeni hareketler denemeye çalışıyorum. Self leveler hep iş başında.

İlker Sönmez' Alıntı:
Pistin orada üzerinden 770 geçtikçe titreme tutan arkadaşlar kimdi?
[emoji41] [emoji41] [emoji41] [emoji41] ilker abi o kadar konsantre olmuşum ki farketmedim bile[emoji85] [emoji85] [emoji85] [emoji85] . Ama büyük ihtimal uçakcı arkadaşlar dır.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Erhan son video basinda az daha cim bicmenin yani sira az daha asfalti da kaziyormussun :laugh: :D

Incelem videocu gercekten cok guzel, ayrica Tesekkur ederiz. Bu video Forza konusuna tasidim ve bazi sorularim oldu, bir bakarsin. Bu arada Ikon kurtarma da gayet basarili.

Forza ile inise ise diyecek bir sey bulamiyorum :lol:

Goblin ucusun ise favorim %p yeni hareket dedigin half piro giris ve cikislarda double rudder olsa gerek ve bence gayet net ve temiz bir hareket olmus :halay:
Aynen abi bi nebze yazarımız olmuşsa ne ala. Sadec uçuş videosu paylaşmak olmaz.
Ilker abi hep ye demeyi unutuyorum. Şu Video proğramı olsa. Skookum baştan sona kurulum videosunu eklicemde eriniyoruz.

Şu half pyro benim bu hobide hayalimdi. Ilk defa gerçekte deniyorum. Yorumların içinde teşekkür ederim.

Bundan sonra planım yaptığım hareketleri daha profesyonelce yapmak.

Erhan bunlar nasıl uçuşlar böyle :eek: Yurtdışı mı falan diye tereddüt ettim bir ara. :bravo:

Forza'da sınavı fazlasıyla geçmiş, her modelin harcı değil bu uçuşları çıkartmak. :thumbup: Forza Team bu modeli edindiğine hiç pişman olmayacak bana kalırsa. :halay:

Güzel paylaşımlar ve tespitler için teşekkürler, eline sağlık. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Erhan bunlar nasıl uçuşlar böyle :eek: Yurtdışı mı falan diye tereddüt ettim bir ara. :bravo:

Forza'da sınavı fazlasıyla geçmiş, her modelin harcı değil bu uçuşları çıkartmak. [emoji106] Forza Team bu modeli edindiğine hiç pişman olmayacak bana kalırsa. :halay:

Güzel paylaşımlar ve tespitler için teşekkürler, eline sağlık. :RCKolik:
Abi sen ne yaptın ya. Yapma gözünü seveyim. Kötünün iyisi biraz iyi si işte.