[Video]: PLANSIZ SÜPRİZ BULUŞMA.....

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sanki kocaelinde bir Raptor festivali olacak gibi hissettim :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim Titan kocaeline hazir, :RCKolik:
Bide su Celalettin abinin Raptor 90 a bi yakit verip marsi vurursak degme keyfine :)

cok keyıflı olmus cıdden elınıze saglık , bensız nasıl gectı bogazından mehmet o lokmalar : ;D ;D ...

benım telefondan konustugum kadarı ıle kaptan hover yapcam dıye kandırmıs erhanı :D :D :D hahahhah :D :D :D

byedz' Alıntı:
cok keyıflı olmus cıdden elınıze saglık , bensız nasıl gectı bogazından mehmet o lokmalar : ;D ;D ...

benım telefondan konustugum kadarı ıle kaptan hover yapcam dıye kandırmıs erhanı :D :D :D hahahhah :D :D :D

ilk başta emanet modeli almak istemedi. k, bende kimseye normalde vermem. tabi usta görünce zorladım.

ilk ben uçtum ardından Mehmet abi de hareketlenme oldu. al dedim abi bi uç. ;D ;D ;D

o da tamam bi hover yapayım dedi. kaldırış o kaldırış :halay: :halay: :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Vay be süper bir buluşma olmuş. :bravo: Adana'ya gelesim geldi ne yalan söyliyim. :thumbup:

Bizde şehir şehir gezmeyi hayal ediyoruz hep Mehmet abiyle ama karayoluyla düşününce bu kadar hızlı olamıyor bizim turlar. :laugh:

Neyse Mehmet kaptanın seferleri takip edicez artık. :lollol:

eyvallah Türker abi.

biz de sizin sayenizde geziyoruz valla.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
ilk başta emanet modeli almak istemedi. k, bende kimseye normalde vermem. tabi usta görünce zorladım.

ilk ben uçtum ardından Mehmet abi de hareketlenme oldu. al dedim abi bi uç. ;D ;D ;D

o da tamam bi hover yapayım dedi. kaldırış o kaldırış :halay: :halay: :halay:
hahahha :D gorunce hıperaktıflıgı baslamıstır kaptanın ucana kacana dayanamaz :D :D normalde mehmet de almaz emanet model ama "hover" dıye almıstır , gazımı alsın yeter dıye :lollol: :lollol: :lollol: