[Video]: Raptor G4 (Hazırladığım kısa bir video)

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Beğenilerinize..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Raptor G4 (Hazırladığım kısa bir video)

Tamamdir Cahit zehri iyice almissin artik kurtulusun yok bu hobiden :laugh: insan bazen beraber bile uyumak istiyo benden demesi :p

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sanki ürünün ilk piyasaya çıkışında yapılan tanıtım videosu tadında olmuş :thumbup: Muzik, özellikle objectif focus geçişleri (herhalde böyle ifade ediliyor :embarras: ) tek kelime ile harika :thumbup:

İşte bir modele bağlanmak bu olsa gerek, gerçi modele de bağlanılmayacak gibi değilmiş, ki bunu pek Raptor hayranı olmayan ben söylüyorum ;)

Bir zamanlar ben de benzer bir şey yapmak istediğim ama şu focus olayını beceremediğim için vazgeçtim :laugh:

Vayyy be çok güzel. :coolxf: Harika bir sunum olmuş Cahit Bey, valla malı mülkü satıp G4 alasım geldi. :laugh:

Allah nazarlardan saklasın. :saygilar:

ahmet.goktas' Alıntı:
Tamamdir Cahit zehri iyice almissin artik kurtulusun yok bu hobiden :laugh: insan bazen beraber bile uyumak istiyo benden demesi :p

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Zehiri almıştım ama bu model iyice zehirledi beni. Bir de üzerine Fotoğraf-Video tutkum eklenince...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sanki ürünün ilk piyasaya çıkışında yapılan tanıtım videosu tadında olmuş :thumbup: Muzik, özellikle objectif focus geçişleri (herhalde böyle ifade ediliyor :embarras: ) tek kelime ile harika :thumbup:

İşte bir modele bağlanmak bu olsa gerek, gerçi modele de bağlanılmayacak gibi değilmiş, ki bunu pek Raptor hayranı olmayan ben söylüyorum ;)

Bir zamanlar ben de benzer bir şey yapmak istediğim ama şu focus olayını beceremediğim için vazgeçtim :laugh:

Mehmet Bey aslında ben o hertarafı renkli modelleri çok sevmiyorum. Ha görünürlüğü arttırıyor o ayrı. Raptorun eleştirebileceğim bir yanı ana rotor olabilir. İşlevi bakımından değil de DFC kafalar daha şık duruyor.

Türker Akgün' Alıntı:
Vayyy be çok güzel. :coolxf: Harika bir sunum olmuş Cahit Bey, valla malı mülkü satıp G4 alasım geldi. :laugh:

Allah nazarlardan saklasın. :saygilar:

Çok teşekkürler Türker Bey.

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Mobilden izleyemedim,bir hata veriyor anlamadım.

Diğer videoları nasıl eklediysem bunu da aynen ekledim. Nerede sorun var bilemiyorum.

Bu arada pal tutucum yoktu. Kendim imal ettim.

Cahit Kaş' Alıntı:
Dikkatimden kaçmış, pal tutucu gayet güzel olmuş Cahit Bey elinize sağlık. :)

Bende 700 sınıfı için fazla pal tutucu var, özelden adresinizi gönderirseniz kargolayabilirim. Yalnız üzerinde Align yazıyor artık onun icabına bakarsınız siz. :laugh:

Cahit Kaş' Alıntı:
Diğer videoları nasıl eklediysem bunu da aynen ekledim. Nerede sorun var bilemiyorum.
Cepten Tapatalk ile kontrol etmek için bakınca, muzik telif hakkı ile ilgili bir sınırlandırma ile karşılaştım. Bazen olabiliyor bu tür durumlar :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Ben de yeni fark ettim :embarras: Gayet güzel olmuş %p

NOT: Bu arada yeni avatar resmi de çok yakışmış. Gerçi ben kızımı da çok seviyordum ama :D

Türker Akgün' Alıntı:
Dikkatimden kaçmış, pal tutucu gayet güzel olmuş Cahit Bey elinize sağlık. :)

Bende 700 sınıfı için fazla pal tutucu var, özelden adresinizi gönderirseniz kargolayabilirim. Yalnız üzerinde Align yazıyor artık onun icabına bakarsınız siz. :laugh:

Türker Bey düşünmeniz bile yeter. Bir gün size lazım olabilir. Şuan benim pal tutucu işimi görüyor. Bir gün toplu sipariş listesi hazırlarsam pal tutucu da eklicem. Yalnız pal tutucu sipariş versem, fiyatından fazla kargo ödemek istemiyorum.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
NOT: Bu arada yeni avatar resmi de çok yakışmış. Gerçi ben kızımı da çok seviyordum ama :D

Aslında ben de kızımın fotoğrafı kalsın istiyordum ama değişiklik olsun diye bunu koydum. O zaman ikisinin bir arada olduğu bir fotoğraf var. Onu ekliyeyim

cahit abi havada aşk kokusu alıyorum aman abi dikkat et nasıl bir bağlanmadır bu.. video güzel olmuş ellerine sağlık

Cahit Kaş' Alıntı:
Aslında ben de kızımın fotoğrafı kalsın istiyordum ama değişiklik olsun diye bunu koydum. O zaman ikisinin bir arada olduğu bir fotoğraf var. Onu ekliyeyim
Cahit Bey, bu ikili tek kelime ile harika olmuş :thumbup:

uğur ilhan' Alıntı:
cahit abi havada aşk kokusu alıyorum aman abi dikkat et nasıl bir bağlanmadır bu.. video güzel olmuş ellerine sağlık
aslında abartılacak bir aşk değil. Fotografcilikla yıllardır ugrastigim için böyle çalışmaları seviyorum.

Abi kadrajına sağlık. Işığın bol olsun :D Model harika zaten.

Şimdi izleme fırsatı buldum.Gerçekten çok harika video olmuş.Elinzie sağlık.