[Video]: RCKOLIK Bursa Buluşması - Doğukan Ocak Uçuşları

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Dün Emre kardeşimizin uçuş videolarını yayınlamıştık, bugün de Doğukan kardeşimizin uçuşlarını yayınlayalım :thumbup:

[Video]: RCKOLIK Bursa Buluşması - Emre Yolcu Uçuşları

Bu buluşmada da bizlere unutulmaz anlar yaşatan "Emre Yolcu" ve "Doğukan Ocak" kardeşlerimize, bu anları ölümsüz hala getiren çekimler için Şafak Altıntaş ve Rasim Öztürk kardeşlerimize binlerce kez teşekkür ederiz. :thumbup: :bravo:

Keyifli seyirler :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videolara devam :halay:

Uçuşların hepsi seyir keyfi son derece yuksek ve bi okadarda adrenalin dolu uçuşlar .

Dogukanın x7 cok güçlu bir model şahsen ben elime almaya cesaret edemedim :D ama kendisi modele cok hakım ve model eli ayağı gibi olmuş

buda büyük bir meziyet dolayısıyla uçuşları da boylesine güzel oluyor :bravo:

başarılarının devamını diliyorum inşallah daha nice buluşmalarda daha nice güzel ucuşlarını canlı canlı seyretmesi nasip olur :thumbup:

günün ilk uçuşununa da yetişememiştim bu vesileyle seyredebilmiş oldum onuda :hoppa:

emeklerinize sağlık paylaşım için teşekkürler :RCKolik:

Mehmet abi paylaşımın için, Emre kardeşim yorumun için çok teşekkür ederim :saygilar:

Son uçuşta yine lehim eridiğinden dolayı X7 ile günü güzel tamamlayamadık :eek:f:

Doğukan o uçuşlara sadece lehim ediyorsa şanslısın, taş olsa dayanmaz harikasın yabancı pilotları aramıyorsun, eminim bi kaç seneye çoğunu ezip geçeceksin [emoji106]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dogukan ellerine saglik. Videolar ne olursa olsun gozle izlemenin zevkini veremiyor, yavaslatiyor makineyi. Canlisini seyretmek, duymak, hissetmek bi baska.

Bunlar daha baslangic diyorum [emoji106][emoji1][emoji122]