[Video]:RCKOLIK Gölyaka Buluşması - Doğukan Ocak Uçuşları

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Öncelikle 2 günlük buluşma sırasında bizlere resmen görsel uçuş şöleni sunan, ara ara yüreklerimizi ağzımıza getiren sevgili Emre Yolcu ve Doğukan Ocak kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ederiz :thumbup: :bravo:

Onların uçuşları ile buluşmamız ayrı bir güzel oldu :halay: İnşallah yakın bir zamanda tekrarını yaparız, zira izlemeye doyamadık :hoppa:

Diğer buluşmalardan farklı olarak bu videoları ayrı konu olarak paylaşalım istedik. Keyifli seyirler :RCKolik:

NOT: Aynı uçuşu hem ben hem de Şafak çekmişiz. Çekim açısı farklı olunca her ikisini de paylaşalım dedik ;)

1.Gün uçuşları

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RCKOLIK Gölyaka Buluşması - Doğukan Ocak

2.Gün uçuşları
Benim Çekimim

ŞAFAK Çekimi

[Video]: RCKOLIK Gölyaka Buluşması - Doğukan Ocak Uçuşları

Bütün videoları tek tek tekrar izledim, harika uçmuşssun Doğukan tebrik ederim yabancı pilotları aratmıyorsun
[emoji106]

HTC M8w cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan sticklerine sağlık. Gerçekten süper bi görsel şölen yaşattın bizlere. Her hareketin ayrı tadı güzelliği var ama benim favori haretin şu gökyüzüne çıkıp hızla inerken pozitif verip modelin tabiri caizse can çekiştiği hareket :D
Hele bir tanesinde inanılmaz yankı falan yaptı resmen muhteşemdi. Görsel şölen için tekrar teşekkürler :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet abi uçuş videolarımızı ayrı bir konuda açtığın için Emre ve kendi adıma çok teşekkür ederim, yorumlar için de ayrı teşekkür ediyorum :saygilar:

2 gün boyunca model beni uçurma diye sinyaller veriyordu ama çok şükür beni üzmeden günü tamamladı. 6 video varsa 3'ü test uçuşu oldu ama olsun :lol:

Emre ve doğukan pilotajları kadar karakteri ile de pırlanta gibi arkadaşlarımız [emoji106] her ikisininde stick’lerine sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek kelime ile harika, Doğukan sticklerine sağlık. :bravo: Videoları izlemekte ayrı bir keyif oldu. :hoppa:

Doğukan'la Emre sağolsunlar " Çekmeyin abi, ayar yapacağım birşey yok " deyip acayip birşeyler yapıyorlar. :eek:f:

Ben olayı bu buluşmada çözdüm :eek: Demek ben hiç ayar yapmadığım için böyle uçamıyormuşum. :lollol: :lol: :lol:

Bundan sonra bu ayar mevzusuna daha bir ehemmiyet göstereceğim. ;D

İyiki geldin kardeşim, uçuşların bizi bizden aldı zaten ama seni görmekte ayrı bir keyifti. :thumbup: :RCKolik:

Dogukan butun videoları uçuşları seyrettim kesinlikle aralarında standart farkı yok hepsi cok guzel ki bence herbiri artık o yutube da seyredipte off be adam ne ucmuş dediğimiz abilerimizin uçuşlarından olmuş :thumbup:

standart farkından kastımda şu her uçuş baştan sona gecişleriyle ,haraket baglantılarıyla hatasız gidiyor ki üst üste bukadar uçuşta bunu yakalamak çok zor bence .

yılların emeği tam anlamıyla kendini gostermeye başlamış tebrik ediyorum. :thumbup:

Aga ben yazacak bir şey bulamıyorum :) herkes seyrediyor, süper ötesi uçuşlar başarılar değerli kardeşlerim benim :saygilar:

Ellerine sağlık Doğukan uçuşlarını canlı canlı izlemek bizler için ayrı bir keyif . Başarılarının devamını dilerim. :bravo: :halay:

Yorumlar için herkese tekrar çok teşekkür ederim :saygilar: :saygilar:

harıka uçuşlar stıckler ve parmaklara sağlık diyelim..doğukanım