[Video]: RCKOLIK Golyaka Buluşmasına ait Özel Derlemeler

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu güzel ve unutulmaz arasına giren buluşmaya ait, özel derleme videolarımızı ayrı bir konuda toplayalım istedik :RCKolik:

Görseller gelmeye devam edecek takipte kalın ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

-------------------------------------------------------------
Öncelikle muzikli özel videolarda kısa kısa kullandığımız "Sahadan Kesitler" videolarımı paylaşalım.

RCKOLIK Golyaka Buluşmasına ait Özel Derlemeler

Bir derleme de benden gelsin [emoji5]

Mehmet abi, Emre abi,

Süpersiniz, keyifle izledim :bravo:

Hemen bir derleme videosuda benden gelsin. Olabildiğince herkezi çekmeye çalıştım vaktim yettiğince. Böylesine güzel buluşmalarda bana 2 gün yetmiyor keşke vakit olsa da 3-4 gün yapsak [emoji7]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bahadır cengiz' Alıntı:
Hemen bir derleme videosuda benden gelsin. Olabildiğince herkezi çekmeye çalıştım vaktim yettiğince. Böylesine güzel buluşmalarda bana 2 gün yetmiyor keşke vakit olsa da 3-4 gün yapsak [emoji7]
Tüm buluşmayı en ince detayına kadar özetleyen, gayet profesyonel, emek dolu şahane bir çalışma olmuş :thumbup: :bravo:

Ellerine, emeğine sağlık Bahadır :RCKolik: Sadece video bitince keşke biraz daha uzun olsaydı dedim, tam dozunda tadımlık olmuş :yuppi: :hoppa:

Facebook grubunda ilk paylaştığımız video bu olsun %p

Valla aynı yurtdışı festivallerindeki videolar gibi olmuşlar. :thumbup: :hoppa: :hoppa:

Ellerinize sağlık. :RCKolik:

bahadır cengiz' Alıntı:
Bahadır harika derlemişssin gerçekten eline sağlık
[emoji108][emoji108]

HTC M8w cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Görüntülerin hepsi birbirinden güzel , zaten gelemedim diye hayıflanıp dururken Bahadır'ın hazırladığı son video tam bir darbe oldu benim için... :(
Bahadır ne yapmışsın kardeşim sen öyle...Video on numara olmuş , kendimi Ichra helimaster festival tanıtımlarını izlemişim gibi hissettirdi...Ellerine sağlık %p :RCKolik:

Çok güzel paylaşımlar olmuş, 2 günü özetliyor hepsi. Elinize sağlık :thumbup:

çok eğlenceli bir buluşma olmuş gelemediğime üzüldüm kırımsız uçuşlar :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Görüntülerin hepsi birbirinden güzel , zaten gelemedim diye hayıflanıp dururken Bahadır'ın hazırladığı son video tam bir darbe oldu benim için... :(
Bahadır ne yapmışsın kardeşim sen öyle...Video on numara olmuş , kendimi Ichra helimaster festival tanıtımlarını izlemişim gibi hissettirdi...Ellerine sağlık %p :RCKolik:
Teşekkür ederim hakan abi ve herkeze [emoji5] daha çok buluşma demek daha çok anı videosu demek [emoji106] haliyle daha çok beraber bir araya gelmek en büyük temennim [emoji3]

Resmen donup donup seyrediyorum derlemeleri ellerinize emeklerinize sağlık :D :RCKolik:

Mehmet abiye, Emre'ye ve Bahadıra derlemeler için teşekkür ederiz .Müzik eşliğinde çok güzel bir hatıra rc kolik sayfalarında
yerini almış oldu. :bravo: :RCKolik:

Bu da ikinci günün timelapse videosu :D

Emre abi timelaps süper olmuş. Ara ara nasıl nitro dumanı geliyor soldan soldan ama :D