[Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

güzelmiş insana güven veriyor.

Erhanım belçikadan sipariş verdim gelince beraber inceleriz , lehimlemeside kolay görünüyor. Bu arada postada birsürü ec5 var , lazımsa almayın ben size veririm onları hediye :)

6s ve 12s setuplarımda hepsınde EC-5 kullanıyorum bir sıkıntısını gormedım bu gune kadar , soguk lehım atılmamıs ıse ec5 ler sorun cıkartmıyor ..

byedz' Alıntı:
6s ve 12s setuplarımda hepsınde EC-5 kullanıyorum bir sıkıntısını gormedım bu gune kadar , soguk lehım atılmamıs ıse ec5 ler sorun cıkartmıyor ..
Geri bildirim ve tecrübe paylaşımı için teşekkürler Ediz :thumbup:

Ynt: [Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

byedz' Alıntı:
Ediz 12S Setup larda bi sıkı tı olmuyor ama. 6s Setup larda ilker abi gibi kde MOTOR kullanırsan aşırı ısınma olabiliyor. Malum 12s lerde voltaj yüksek olduğu için daha az ısınma oluyor ama 6s lerde öyle değil. Hele kde nin motorunda peak değeri biraz ucu açık.

Ynt: Ynt: [Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Ediz 12S Setup larda bi sıkı tı olmuyor ama. 6s Setup larda ilker abi gibi kde MOTOR kullanırsan aşırı ısınma olabiliyor. Malum 12s lerde voltaj yüksek olduğu için daha az ısınma oluyor ama 6s lerde öyle değil. Hele kde nin motorunda peak değeri biraz ucu açık.

X50 modelimde scorpion hk3 1100 kv olan motor ile kullandim kanka , pillerim genelde de gens veya pulse piller ile sorunsuz kullandim ...

Tabi burda kde denilen ayarsiz enerji cilgin bir motor var , kde peak degerlerine dayanicak esc , konnektor 5mm az gelebilir :D ki ec5 ler 200 ampere kadar dayanikli diye biliyorum ... kde degisik bi alet ...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: Ynt: Ynt: [Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

byedz' Alıntı:
X50 modelimde scorpion hk3 1100 kv olan motor ile kullandim kanka , pillerim genelde de gens veya pulse piller ile sorunsuz kullandim ...

Tabi burda kde denilen ayarsiz enerji cilgin bir motor var , kde peak degerlerine dayanicak esc , konnektor 5mm az gelebilir :D ki ec5 ler 200 ampere kadar dayanikli diye biliyorum ... kde degisik bi alet ...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Amainhobi de 120 veya 140 amper diyordu ec5 let için. Ama şu faktörde var. Benim ec5 ler hobi King malı. Yani adi zamanla iyi siyahlaşıyor.

YNT;)[Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

Selam Deniz kardeşim,

Başarılarının devam etmesini vede layık olduğun mevkilere gelmeni dilerim %p

Ayrıca seni tebrik ederim, forumdan videoları takip ettim eline vede emeğine sağlık dostum :saygilar:

YNT;)[Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

SIRRI TABAKOĞLU' Alıntı:
Selam Deniz kardeşim,

Başarılarının devam etmesini vede layık olduğun mevkilere gelmeni dilerim %p

Ayrıca seni tebrik ederim, forumdan videoları takip ettim eline vede emeğine sağlık dostum :saygilar:
teşekkür ederim abicim çok sağolasın :)

Deniz tebrik ederim kardeşim %p

Ayrıca konnektörlerede bayıldım bayıldım :halay:

Recep Şurgun' Alıntı:
Deniz tebrik ederim kardeşim %p

Ayrıca konnektörlerede bayıldım bayıldım :halay:
Sağolasın abi teşekkür ederim :)
Valla connektörlerden alıcam ama cok model değiştiriyorum yazıl olacak şimdi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Daha önce bana sormuş olsaydınız 12S konfigürasyonların 6S konfigürasyonlardan daha fazla akım çekeceğini söylerdim. 6s de düşük voltajda yüksek güç üretmek için daha fazla akım çekiliyormuş demek.