[Video]: SK 720 Blue Update sorunu ?

RSURGUN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese selamlar :saygilar:

Trex 600 nitroda Sk720 blue edition ünite 3.4 versyonunda ben 4.05 versyonuna update etmeye ne kadar çalışsamda sorun oluyor update videosu aşağıdadır nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum veya ünitede mi bir sıkıntı var onuda bilmiyorum :-\

Ünitenin şuan ki durumunda her hangi bir sıkıntısı yok uçuşunda da bir problem gözükmüyor tabi daha tüm ayarlarını yapmadık :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Recep bey benim SK720 veya Skookum ünitem olmadı ama şöyle bir denemenizi tavsiye ederim kumandayı kapatın servoları sökün sadece üniteye enerji verin ve öyle deneyin hatta önce pc bağlantısını yapıp sonra enerji verin genelde üniteler o şekilde update yapılıyor ama skookum değişikse veya manuelde farklı yazıyorsa tabi onu bilmiyorum.

Bakalım Skookum kullanan / kullanmış arkadaşların yorumları ne olacak, ben de merak ettim Recep :rolleyes: :rolleyes:

Blue versiyon Sk 720 ler. Ne yazıkki 3.4 dan sonra güncelleme olmuyor . Bildiğim kadarı ile.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Recep bey benim SK720 veya Skookum ünitem olmadı ama şöyle bir denemenizi tavsiye ederim kumandayı kapatın servoları sökün sadece üniteye enerji verin ve öyle deneyin hatta önce pc bağlantısını yapıp sonra enerji verin genelde üniteler o şekilde update yapılıyor ama skookum değişikse veya manuelde farklı yazıyorsa tabi onu bilmiyorum.
dediginiz gibi denedim ama olmadi Mustafa bey :/
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bakalım Skookum kullanan / kullanmış arkadaşların yorumları ne olacak, ben de merak ettim Recep :rolleyes: :rolleyes:
Abi valla beni deli etti herseyi denedim olmuyor bakalim icinde bi sd car varmis sanirim onu mu degistirsem abi ?
ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Blue versiyon Sk 720 ler. Ne yazıkki 3.4 dan sonra güncelleme olmuyor . Bildiğim kadarı ile.
Erhan hocam valla skookumun sitesine baktim 4.05 guncellemesi blue versyonuda destekliyor en son olmadi skookuma mail aticam

Benim videoda gordugum unitenin initialisation derdi var, hatada oyle yaziyor. 720be'de update icin ayrica enerji vermeye gerek yok, usb enerjisi yeterli oluyor. İlk enerji verildiginde tamamen yesil yanana (yada usb bagliyken yanip sonene) kadar hic oynamamasi gerekiyor. Blue update oluyor mu bilmiyorum. Black ile islemcileri farkli onu biliyorum. Bir de sd kart diye gecen bildigimiz sd kart degil, o bir hafiza cipi, kolay yoldan degismesi gibi bir durum yok. Bir de bilgisayara baglandigi zaman sd kart olarak gorunen kismi komple yedekleyip, formatlamayi deneyin, daha sonra update islemini deneyin isterseniz. Olmazsa bir mail atin skookuma, cok cabuk cevap veriyorlar.

Valla benimde denemediğim yol kalmadı ama yapamadım. Umarım bir çözümü vardır.

Tüm servoları söktüm denedim. Sadece usb takarak.

Enerji verip denedim. Sonuç olumsuz bende içindeki firmware versiyonuna uygun 3.40 software indirerek üniteyi kurabildim sonunda. Bakalım sk ne diyecek.

Recep , Emre abinin dediği formatlama mantıklı geldi bana ama onu bir deneyebilirsin içindekileri yedekledikten sonra.

Emre Kaman' Alıntı:
Benim videoda gordugum unitenin initialisation derdi var, hatada oyle yaziyor. 720be'de update icin ayrica enerji vermeye gerek yok, usb enerjisi yeterli oluyor. İlk enerji verildiginde tamamen yesil yanana (yada usb bagliyken yanip sonene) kadar hic oynamamasi gerekiyor. Blue update oluyor mu bilmiyorum. Black ile islemcileri farkli onu biliyorum. Bir de sd kart diye gecen bildigimiz sd kart degil, o bir hafiza cipi, kolay yoldan degismesi gibi bir durum yok. Bir de bilgisayara baglandigi zaman sd kart olarak gorunen kismi komple yedekleyip, formatlamayi deneyin, daha sonra update islemini deneyin isterseniz. Olmazsa bir mail atin skookuma, cok cabuk cevap veriyorlar.
Abi sein dedigini de bi deneyelim bakalim olur umarim . mail attim abi bakalim ne cevap gelicek .
Arda Erkan' Alıntı:
Recep , Emre abinin dediği formatlama mantıklı geldi bana ama onu bir deneyebilirsin içindekileri yedekledikten sonra.
aynen kardesim musait olursan bi ara pnu beraber deneyelim simdi duzelecek diye uniteyi hepten kaybetmeyelim :D