[Video]: Tareq Yapar da Biz Yapamaz mıyız :) Invertte Yer Süpürme

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Öncelikle seyredeceğiz video tamamen doğaçlama olup, daha önceden çalışılmamıştır :D O yüzden teknik bir takım aksaklıklar olmuş olabilir ;)

Bundan tam 1 yıl önce Istanbul'a gelen Tareq bizlere muazzam bir gösteri eşliğinde "Selam Verme- Asfalt Kazıma" hareketini göstermişti. Bu hareketi o kadar çok beğendik ki, yapmamız 1 yılı aldı ama sonunda başardık :laugh:

Keyifli seyirler :D

NOT: Ilk video kısa versiyon olup, ikinci video kesintisiz Full versiyondur. HD formatında izlemeniz tavsiye edilir ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maaşallah valla güzel yani invert de touch and go bile yapmışın, bu iş bak bana bi fikir verdi, şu bizim ot biçme işini bu şekilde halledemezmiyiz, palleri ben biletirim ;D

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Maaşallah valla güzel yani invert de touch and go bile yapmışın, bu iş bak bana bi fikir verdi, şu bizim ot biçme işini bu şekilde halledemezmiyiz, palleri ben biletirim ;D
O işi daha önce bizim çim halı sahada denedim de, garibin gücü yetmiyor ne yazık ki :laugh:

Mehmet abi Tareq rahat olmasın bundan sonra, oturup simulatörün başına çalışmaya başlasın bence. :lollol: :lol:

Şaka bir yana gerçekten güzel pilotaj abi tebrikler... :thumbup:

Hem çokta eğlendik, kırım stresi yaşamadan üstelik. Ne güzel şeymiş, yaşasın mikrolar. :)

peki mehmet bey biz sizden nitrolu bir heli de nezaman göreceğiz bu gösteriyi sabırsızlıkla bekli yorum

Mehmet, bravo doğrusu! :saygilar: Mikro da olsa yapabilmek için iyi pilotaj lazım. :bravo: Sen gaza gelme, boşver. Biliyorsun, boyutu değil, işlevi önemli... :lol:

cihan topcu' Alıntı:
peki mehmet bey biz sizden nitrolu bir heli de nezaman göreceğiz bu gösteriyi sabırsızlıkla bekli yorum

Mehmet Bey güzel soru cidden ne zaman :)

Türker Akgün' Alıntı:
Mehmet abi Tareq rahat olmasın bundan sonra, oturup simulatörün başına çalışmaya başlasın bence. :lollol: :lol:
.............
Hem çokta eğlendik, kırım stresi yaşamadan üstelik. Ne güzel şeymiş, yaşasın mikrolar. :)
Aynen Turkerim, artik Tareq ciddi bir rakibi var, ensesindeyim artik :lol:
Hep dedigimiz gibi "BIRGUN HERKESIN BIR MICROSU OLACAK" :thumbup:
cihan topcu' Alıntı:
Nitro bizden gecti artik Cihan :p Nitro genc isi, sizlerden bekliyoruz artik :laugh:
Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, bravo doğrusu! :saygilar: Mikro da olsa yapabilmek için iyi pilotaj lazım. :bravo: Sen gaza gelme, boşver. Biliyorsun, boyutu değil, işlevi önemli... :lol:
Tesekkurler abi ;) Gaza gelme, dolmusa binme yasini coktan gectik be abi :D Senin de dedigin gibi bizim icin artik ISLEV onemli ;D
Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Mehmet Bey güzel soru cidden ne zaman :)
Buyuk ihtimal sen benden once alirsin Yavuz Beycigim :D

VOOOOOVVVVVVV , Maşallah , Mehmedim sen aşmıssın artık 3D işini , sırada 600-700 lüklerle de bir video beklerim artıkın..... :bravo: :bravo:

Ben ve Yusufçuk? valla büyük konuşmayımda heli işine giremem herhalde bende o kadar reflex yok :D

ben o hare ketleri yapmaya başlamam için sanrım 40 fırın ekmek yemem lazım Mehmet bey çok çalışmam lazım çok :(

Mehmet bey tebrikler.
Heliden hiç anlamasamda bu performansın ciddi bir idman ve konsantrasyon gerektirdiğini tahmin edebiliyorum. Elinize sağlık.

Ama ne yalan söyleyim heli performansları şimdilik beni pek etkilemiyor. Bu tareq mareq alsın bir knife-edge hover falan yapsın, belki gözüme girer :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
VOOOOOVVVVVVV , Maşallah , Mehmedim sen aşmıssın artık 3D işini , sırada 600-700 lüklerle de bir video beklerim artıkın..... :bravo: :bravo:
Yok be Hakanim nerde, keske dedigin gibi olsa :embarras: Kendi çapımızda egleniyoruz iste %p

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Ben ve Yusufçuk? valla büyük konuşmayımda heli işine giremem herhalde bende o kadar reflex yok :D
Istesen yapamayacagin bir sey degil ama, kim bilir belki bir gun denersin ;)

cihan topcu' Alıntı:
ben o hare ketleri yapmaya başlamam için sanrım 40 fırın ekmek yemem lazım Mehmet bey çok çalışmam lazım çok :(
Biraz cesaret ve calisma sonrasi her sey mumkun. Mesela ben de o cesaret kismi biraz eksik :laugh:

Ozkan KAMISLI' Alıntı:
Mehmet bey tebrikler.
Heliden hiç anlamasamda bu performansın ciddi bir idman ve konsantrasyon gerektirdiğini tahmin edebiliyorum. Elinize sağlık.

Ama ne yalan söyleyim heli performansları şimdilik beni pek etkilemiyor. Bu tareq mareq alsın bir knife-edge hover falan yapsın, belki gözüme girer :laugh:
Tamamen tercih meselesi zaten Ozkan ;) Kimisi eksi sever, kimisi de acili :D

çok iyi uçurmuşsun abi helal biz hala yerimizde sayıyoruz. :p

Iskender Yenimol' Alıntı:
çok iyi uçurmuşsun abi helal biz hala yerimizde sayıyoruz. :p
Ya Iskender bir turlu aldiramadim sana su V922 :-\ Inan alinca bana dua edeceksin, zira bu ufaklik adami uçuruyor :thumbup: